Haziran 2, 2021 18:21

vivo Telefonları Bırakın Dedi! Peki, Neden?

Çinli teknoloji üreticisi vivo telefonları bırakın mottosu ile ilginç bir çıkış gerçekleştirdi. Peki, vivo'nun bu söyleminin arkasında ne var?
vivo Telefonları Bırakın Dedi! Peki, Neden?

Futbol tutkunlarının merakla beklediği EURO 2020 turnuvası, normal şartlar altında geçtiğimiz yaz ayında düzelenecekti. Ancak koronavirüs salgınının anormal bir şekilde artmasından dolayı EURO 2020, bu yıla ertelenmişti. EURO 2020’nin resmi ortağı olan vivo telefonları bırakın mottosu ile bugün sürpriz bir şekilde karşımıza çıktı. Peki, telefon üreticisinin böylesine cesurca bir mottosunun arkasında ne var?

Telefonunuza bir mola verin ve hayatın güzel anlarında orada olun mottosu ile karşımıza çıkan firma, EURO 2020’nin heyeaanını doyasıya yaşamanızı istiyor. Vivo Kıdemli Başkan Yardımcısı ve CMO’su Spark Ni, “İnsanların yalnızca hayatın büyülü anlarını yakalamalarına ve paylaşmalarına yardımcı olmak için değil, yaşamdaki her anı daha büyülü hale getirmek için çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

vivo Telefonları

11 Haziran’da başlayacak olan EURO 2020 müsabakaları 11 Temmuz’da final maçı ile son bulacak. Koronavirüs kapsamında sınırlı kapasitede hizmet verecek olan stadyumlar, coşkunun biraz azalmasına neden olacak. Ancak UEFA, taraftarların sosyal medyada alkışlamasına ve tezahürat yapmasına izin verecek #vivoSuperTime kampanyasını oluşturdu. Ülkenizi desteklemek için Twitter, Facebook ve Instagram üzerinden #vivoSuperTime hashtag’i ile ülkenizi destekleyebileceksiniz.

Vivo,, dünya çapında 400 milyondan fazla kullanıcıdan oluşan büyüyen kullanıcı tabanıyla bağlantı kurmak ve yeni hayranlara ulaşmak için bir fırsat olarak görüyor. Hızla yükselen vivo, EURO 2020 gibi büyük bi etkinliğin sponsoru olarak rakiplerinin bir kaç adım önüne geçecek diyebiliriz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.