Mobil Haziran 2, 2021 12:20

Samsung Yeni Bir Rekora Daha İmza Attı! Yuh Artık Be

Güney Koreli Samsung Mayıs 2021'de 350 farklı cihazı için güncelleme yayınladı. Boşuna demedik güncellemelerin efendisi diye.
Samsung Yeni Bir Rekora Daha İmza Attı! Yuh Artık Be

Aylardır güncelleme üzerine güncelleme yayınlayan Samsung bir türlü doymadı. Akıllı telefon ve tablet modellerine getirdiği güncellemeler ile sık sık radarımıza yakalanan şirket yine rekor kırdı. Güncelleme alanında lider tanımayan Güney Koreli şirket günümüz de akıllı telefon pazarının lideri olarak biliniyor. Yakın da karşımıza çıkaracak ultra ekranlı tablet modeli ile de milyonların sevgilisi haline gelecek olan şirket gündemden bir türlü düşmüyor. Her geçen gün haberlerimiz de kendine yer bulmayı başaran şirket, ülkemizde de oldukça sevilen bir nokta da yer alıyor.

Birbirinden farklı gelişmeler ile radarımıza yakalanmaya devam eden şirketten yine güzel haberler var. Şirket bu sabah Galaxy A50 telefon modeli için Haziran 2021 güvenlik yamasını yayınladı. Şirket yamalara doyamadı desek yeridir.

Samsung

Samsung

Samsung Mayıs 2021’de 350 Farklı Cihaz İçin Güncelleme Yayınladı

2021’in başından bu yana her gün haberlerimiz de yer alan Güney Koreli teknoloji devi, güncellemelerine devam ediyor. Daha bu sabah Galaxy A50 için Haziran 2021 güvenlik yamasını yayınlayan şirket güncellemeleri ile farkını ortaya koyuyor. Milyonlarca kullanıcısına sürekli güncellemeler ile yenilikler sunan şirket, daha Haziran ayının ilk günün de yine güvenlik yaması ile haberlerimize konu oldu. Ülkemizde de oldukça popüler olan şirket, sadece Mayıs 2021 içerisinde 350 farklı cihaz için güncelleme yayınladı. Ve dediğimiz gibi bu sayı sadece Mayıs ayını kapsıyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.