Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 2, 2021 12:56

Galaxy A50 Kullanıcıları Hadi İyisiniz!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung yine güncellemeler ile gündem de. Galaxy A50 için Haziran 2021 güvenlik yaması yayınlandı.
Galaxy A50 Kullanıcıları Hadi İyisiniz!

Akıllı telefon sektörünün lideri olan Samsung‘dan güncelleme haberleri gelmeye devam ediyor. Dün katlanabilir telefon modeli ile haberlerimiz de yer alan şirket, bugün de güncellemesi ile yer buldu. 2021’in üçüncü çeyreğinde katlanabilir telefon modellerinden bazılarını karşımıza çıkaracak olan telefon üreticisi diğer yandan da güncellemeleri üzerinde çalışıyor. 2021’in başından bu yana onlarca farklı cihaz ve yüzlerce farklı güncelleme ile haberlerimize konu olan şirket, başarılı gidişatına da kaldığı yerden devam ediyor. Yeni bir sanal asistan üzerinde de çalışan şirket, bu sanal asistanın adını ‘Sam’ olarak belirleyecek. Şirket bugün de Galaxy A50 için güncelleme yayınladı.

2021’in ikinci çeyreğini de geride bırakmaya doğru ilerlediğimiz şu günler de şirket güncellemelerine de devam ediyor. Ülkemizde de satışları olan telefon modeli için güncelleme yayınlayan şirket, kullanıcılarını unutmadığını gözler önüne seriyor.

Galaxy A50

Galaxy A50

Galaxy A50 Haziran 2021 Güvenlik Yaması Aldı

Her ay olduğu gibi bu ay da Samsung şirketi güvenlik yamaları dağıtmaya devam ediyor. 2021 yılında güncelleme dağıtmaya doyamayan şirket, orta segmentli telefonlarını da unutmuyor. Bugün de A50 telefon modeli için güncelleme yayınlayan şirket, yine yüzleri güldürüyor. Belirtilen telefon modeli için A505FDDU8CUE4 sürüm numarası ile yayınlanan güncelleme bir dizi düzeltme ekini beraberinde getiriyor. Güncelleme diğer güvenlik yamalarına nazaran daha büyük bir boyuta sahip. Güncellemenin net dosya boyutu 555.53MB olarak karşımıza çıktı.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.