Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 1, 2021 22:55

Samsung Galaxy Z Fold 3 Hakkında Son Dakika Gelişmesi!

Güney Koreli şirketin katlanabilir telefon modeli olan Samsung Galaxy Z Fold 3 seri üretime başladığı bilgisi verildi. Hayırlı olsun.
Samsung Galaxy Z Fold 3 Hakkında Son Dakika Gelişmesi!

Akıllı telefon pazarına katılmaya hazırlanan katlanabilir telefonlar bekleniyor. Bu yıl içerisin de 5 milyondan fazla katlanabilir telefonun piyasaya sürülmesi bekleniyor. Söz konusu Samsung olunca da katlanabilir telefonlar konusun da adeta çığır açması bekleniyor. Dünyanın dört bir yanında satılacak olan katlanabilir telefonlar beraberlerin de devasa ekranlara da ev sahipliği yapacaklar. Çıkış tarihi bilinmeyen Samsung Galaxy Z Fold 3 modeli hakkında bugün yeni bir detay ortaya çıktı. Telefonun seri üretime başladığı ifade edildi.

Yakın da karşımıza çıkması beklenen telefon modeli katlanabilir yapıya sahip olacak. Daha önce de haberlerimiz de yer alan telefon modeli, hem tasarımı hem de özellikleri ile kullanıcılarının yüzünü güldürecek. Cihazın seri üretimi başladı. Hadi hayırlı olsun.

"<yoastmark

Samsung Galaxy Z Fold 3 Seri Üretime Başladı

Katlanabilir telefonlara yeni bir soluk getirecek olan Güney Koreli şirket yeni telefon modelini üretmeye başladı. Seri üretim için start alan model yakın da dünyanın dört bir yanında da raflardaki yerini alacak gibi görünüyor. 2021’in üçüncü çeyreğinde lansmana çıkması beklenen akıllı telefon modeli, üçlü kamera kurulumuna sahip olacak. Bu kameralar da 12MP + 12MP + 16MP olarak karşımıza çıkacak. Siyah, gri ve beyaz olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip olacak olan akıllı telefon ekran altı kamera özelliğini de deneyimlememizi sağlayacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.