Akıllı Telefon Haziran 1, 2021 10:55

Samsung Galaxy S21 Serisi İçin Çok Önemli Kamera Güncellemesi!

Samsung Galaxy S21 kullanıcıları gözünüz aydın. Seride can sıkan kamera sorunu için nihayet güncelleme yayınlandı.
Samsung Galaxy S21 Serisi İçin Çok Önemli Kamera Güncellemesi!

Samsung Galaxy S21 serisinde özellikle Ultra modelİ için yayınladığı güncellemelerle birlikte kamera çekim kalitesini çok daha iyi bir noktaya getirdi. Telefon her ne kadar DxOMark’ın gözüne giremese de, bağımsız kullanıcılar tarafından yapılan kıyaslamalarda kendi segmentinde en iyilerden biri olduğunu kanıtladı. Şimdi gelelim kamera uygulamasında ta başında beri can sıkan bir gelişmeye ve bunun için yayınlanan düzeltme güncellemesine.

Samsung Galaxy S21 Serisi İçin Yeni Güncelleme

Özellikle Galaxy S21 Ultra modelini kullanıyorsanız kameralar ve çekim modları arasında geçiş yaparken ortaya çıkan gecikmeler epey canınızı sıkmıştır. Ana ve zoom kameraları arasında geçiş yaparken, bir sahneyi yakınlaştırıp uzaklaştırırken ya da kamera çekim modları arasında geçiş yaparken hissedilir derece yaşanan gecikmeler pek çok Galaxy S21 Ultra kullanıcının dilinde.

Samsung Galaxy S21 fiyatı

Samsung neyse ki bu gecikmeleri ortadan kaldıran güncellemeyi yayınladı. Geçtiğimiz gün Güney Kore’de yayınlanan güncelleme şimdi küresel çapta dağıtıma çıktı. Yeni güncelleme kademeli olarak yayılıyor ve kısa süre içerisinde tüm S21 serisi kullanıcılara erişecektir. Serideki herhangi bir telefonu kullanıyorsanız Ayarlar menüsünden aynı zamanda haziran ayı güvenlik düzeltmelerini içeren güncellemeyi sorgulatabilirsiniz.

Güncellemeyi kurduktan sonra özellikle kamera tarafındaki deneyimlerinizi merak ediyoruz. Bakalım Samsung bu gecikmeleri ne ölçüde giderebilmiş.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.