Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 1, 2021 18:25

OnePlus Watch İçin Yeni Özellikler!

Akıllı telefonları ile olduğu gibi akıllı saatleri ile de adından söz ettiren şirket dikkat çekiyor. OnePlus Watch için güncelleme geldi.
OnePlus Watch İçin Yeni Özellikler!

Akıllı telefon pazarında popüler olan OnePlus rakiplerine taş çıkartmaya devam ediyor. 2021’in yarısına geldiğimiz şu günler de hem telefonlarına hem de akıllı saatlerine güncellemeler getiren şirket, başarılı grafikler çiziyor. Milyonlarca kullanıcıya sahip olan şirket bugün yaptığı duyuru ile akıllı saatleri için güncelleme müjdesi verdi. Edindiğimiz detaylara göre OnePlus Watch için yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme ile kullanıcılara bazı yeni egzersiz modları sunuldu. Güncelleme şuan da indirilebilir durumda yer alıyor.

Akıllı saatleri için de güncellemeler yayınlamaya devam eden ünlü dev, kullanıcılara birbirinden farklı modlar sunarak keyifli vakit geçirme yolları sunuyor. Onlarca farklı özellik ile kullanıcılarına sürükleyici bir deneyim sunan şirket, güncellemenin indirebilir olduğunu belirtti.

OnePlus Watch

OnePlus Watch

OnePlus Watch Güncelleme

Mart ayının sonun da OnePlus 9 serisine ek olarak ilk akıllı saatini de duyuran şirket, şimdi de ilk akıllı saat modeli için güncelleme duyurusu yaptı. Güncelleme ile kullanıcılarına yeni egzersiz modları ve daha işlevsel özellikler sunan başarılı teknoloji üreticisi saatin de devrim yaratıyor. Cihaza gelen yeni modlar ile birlikte 110’dan fazla egzersiz modu kullanıcıların beğenisine sunulmuş oldu. Cihaza gelen güncellemenin dosya boyutu kullanıcılar ile paylaşılmadı ancak güncellemenin bazı iyileştirmeleri de karşımıza çıkardığı ifade edildi. Güncelleme indirilebilir durumda yer alıyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.