Haziran 1, 2021 12:26

Gionee M15 Akıllı Telefon Uygun Fiyatı ile Tanıtıldı

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi yeni uygun fiyatlı cihazı Gionee M15 modelini tanıttı. Cihaz büyük bir pil ve hızlı şarj ile geliyor.
Gionee M15 Akıllı Telefon Uygun Fiyatı ile Tanıtıldı

2002 yılında kurulan Çin’in en büyük akıllı telefon üreticilerinden bir tanesi olan firma yeni ürünlerini tanıtmaya devam ediyor. Firma özellikle uygun fiyatlı akıllı telefonları ile biliniyor. Firma tarafından bugün düşük bütçeye sahip Gionee M15 akıllı telefonun tanıtımı yapıldı. Cihaz uygun fiyatlı olarak satışa sunulacak. Akıllı telefon IPS ekranı ve hızlı şarj destekleyen bataryası ile dikkat çekiyor.

Gionee M15 Akıllı Telefon Teknik Özellikleri

Akıllı telefon MediaTek Helio G90 tek çip sistemi ile donatılmıştır. Cihazda 6/8 GB RAM ve 128 GB dahil depolama alanı bulunuyor. Akıllı telefonda 1080 x 2400 piksel çözünürlüğe sahip 6.67 inç IPS ekran bulunuyor. Telefonun arka kısmında dörtlü kamera dizilimi yer alıyor. Cihazın ana kamerası 48 megapiksel çözünürlüğe sahip. Ayrıca telefonun arka kısmında bir parmak izi tarayıcısı bulunuyor. Cihazın ön kısmında ise 16 megapiksel çözünürlüğe sahip selfie kamera yer alıyor. Akıllı telefonun dahili depolama alanını genişletmek için microSD desteği bulunuyor. Telefon 18 watt’lık hızlı şarjı destekleyen 5100 mAh kapasiteli büyük bir pil ile geliyor. Cihazın diğer özellikleri ise; çift SIM kart, 4G LTE, Wi-Fi, GPS, Bluetooth, USB ve 3,5 mm kulaklık jakı için yuva bulunuyor.

Gionee M15

Firma tarafından telefonun satış fiyatı 6/128 GB depolama alanı 220 dolar, 8/128 GB versiyonu ise 258 dolar olarak açıklandı.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.