Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 1, 2021 14:54

Galaxy S20 Serisi İçin Sevindiren Gelişme!

Akıllı telefon pazarının lideri Samsung, Galaxy S20 serisi için Haziran 2021 güvenlik yamasını yayına aldı. Hemen indirin.
Galaxy S20 Serisi İçin Sevindiren Gelişme!

2021’in başından bu yana güncellemeler ile haberlerimize konu olan Samsung‘da yeni haberler gelmeye devam ediyor. Milyonlarca kullanıcısına güncellemeler sunan şirket yüzleri güldürüyor. Eski yeni demeden telefon ve tablet sahipleri için çeşitli güncellemeler yayınlayan şirket,  dur durak bilmiyor. Ülkemizde de sayısız telefon modeline sahip olan şirket, telefon modelleri ile milyon dolarlar kazanıyor. Yakın da 14.6 inçlik devasa bir tablet modelini de karşımıza çıkaracak olan şirket, bu sabah saatlerin de Galaxy S20 serisi için Haziran 2021 güvenlik yamasını yayınladı.

Mayıs ayının ilk haftasında pek çok akıllı telefon modeli için Haziran 2021 güvenlik yamasını yayına alan Samsung şirketi yine güzel haberler ile radarımıza takılmaya devam ediyor. Yeni bir güncelleme duyurusu geldi.

Galaxy S20

Galaxy S20

Galaxy S20 Serisi İçin Haziran 2021 Güvenlik Yaması Yayınlandı

Güncellemelere verdiği önem ile dikkatleri üzerine çeken Samsung şirket kullanıcılarından tam puan almaya hazırlanıyor. 20 serisi için G98xxXXS8DUE4 sürüm numarası ile yayınlanan güncelleme, bu sabah saatlerin de İngiltere’deki kullanıcılara sunuldu. Pek çok hatayı gideren güncellemenin dosya boyutu kullanıcılar ile paylaşılmadı. Ancak güncellemenin düzeltme ekleri getirdiğini düşünürsek yüksek bir dosya boyutunun beklenmediğini ifade edebiliriz. Her güncelleme de olduğu gibi şirket bu güncellemede de başlıca hatalara odaklandı. Buna ek olarak telefon üzerinde ifade edilen hataları gideren güncelleme yakın da dünya çapındaki kullanıcıların da erişimine açılacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.