Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 1, 2021 17:35

Clubhouse Android Platformunda Patladı Gitti

Aylar önce iOS platformunda karşımıza çıkan Clubhouse Android platformunda lansmana çıktıktan sonra patladı gitti. Milyonlar sevdi.
Clubhouse Android Platformunda Patladı Gitti

Günümüzün popüler sosyal medya mecralarından bir tanesi olan Clubhouse başarılı sürecine devam ediyor. Aylar önce iOS platformunda lansmana çıkan ve kısa süre de milyonlara ulaşan uygulama Android platformunda da patladı gitti. Diğer sosyal medya mecralarının asline kullanıcılarını davet usulü ile kabul eden mecra, ayrıca kullanıcılarına sesli olarak sohbet etme deneyimi sunuyor. iOS platformundaki başarısını Android platformuna da taşıyan popüler uygulama milyonlara ulaşmaya devam ediyor. Bugün uygulamanın Android platformundaki başarısı bir kez daha ortaya çıktı.

Kullanıcılarını davetiye usulu ile kabul eden popüler uygulama başarılı ilerleyişine kaldığı yerden devam ediyor. iOS platformundaki başarısını Google Play üzerinde de gösteren uygulama ülkemizde de oldukça popüler bir konumda yer alıyor.

Clubhouse

Clubhouse

Clubhouse Android Platformunda 2 Milyondan Fazla Kullanıcıya Sahip

Araştırma şirketlerinin raporları ile edindiğimiz bilgilere göre popüler sosyal medya uygulaması Android platformun da 2 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip. Ülkemizden de kullanıcılara ev sahipliği yapan popüler uygulama her geçen gün kitlesini de büyütmeye devam ediyor. iOS platformunda daha başarılı olduğu ifade edilen uygulama, önümüzdeki süreç içerisin de hem güncellemeler alacak hem de kullanıcılara yönelik yenilikler sunmaya devam edecek. Bu yaz kullanıcı kitlesi için davetiye sistemini kaldıracak olan uygulamaya dileyen herkes üye olabilecek ve sohbet etmeye başlayabilecekler.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.