Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 1, 2021 16:59

Açılın Honor Band 6 Geliyor!

Akıllı telefon markası Honor şimdi de akıllı saat işine giriyor. AMOLED ekranlı Honor Band 6 yakında raflardaki yerini alacak. 
Açılın Honor Band 6 Geliyor!

Geçtiğimiz günlerde bir açıklama ile gündeme gelen Honor şirketi şu sıralar tepki odağı haline geldi. Xiaomi ve Huawei gibi araç üretim işine girmeyeceğini açıklayan şirket akıllı telefon pazarında iddialı olduğunu ifade etmişti. Şirket şu sıralar telefonlarında Google hizmetlerini destekleyemezken tepki de çekiyor. Bazı kullanıcılar şirketin neden bu konuda hareket etmediğini merak ederken bugün de şirketin akıllı saat modeli ortaya çıktı. Honor Band 6 olarak gelecek olan akıllı saat başarılı serinin en gözde akıllı saati olacak. Ekran da AMOLED ekran kullanıldı.

Merakla beklenen akıllı saat modeli hakkın da bugün ilk detaylar geldi. Yakın da piyasadaki yerini alacak olan akıllı saat modeli AMOLED ekran ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

"<yoastmark

Honor Band 6 Özellikleri

1.47 inç AMOLED ekran ile karşımıza çıkacak olan akıllı saat 18 gram ağırlığa sahip olacak. 14 güne kadar pil ömrü sunacak olan saat, global pazarda milyonlarca  satmayı planlıyor. Cihazın ekranı 283 PPI piksel yoğunluğuna sahip 1.47 inç HD AMOLED olacak. Siyah, gri ve pembe renk seçenekleri ile karşımıza çıkacak olan cihaz 43×25ç.4×10.45mm boyutuna sahip olacak. Akıllı saat de dış mekan ve iç mekan olmak üzere farklı spor modları da yer alacak. Farklı aktiviteler için de geliştirilen akıllı saat, ayrıca optik kalp atış hızı sensörüne de sahip olacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.