Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 31, 2021 13:26

Türkiye’de De Satılan Huawei Nova 5T İçin Sevindirici Gelişme!

Ülkemizde de satışı devam eden Huawei Nova 5T bu sabah sistem kararlılığını yükselten yeni bir yamayı kullanıcılarına sundu.
Türkiye’de De Satılan Huawei Nova 5T İçin Sevindirici Gelişme!

Akıllı telefon pazarında telefonlar kadar aldıkları güncellemeler de rekabeti ciddi ölçüde etkiliyor. Samsung bu alan da kuşkusuz liderliğini sergilemeye devam ederken rakipleri de boş durmuyor. 2021 yılında güncellemelerinden ziyade HarmonyOS 2.0 işletim sistemi ile konuşulan Huawei yeni bir güncelleme duyurusu ile gündeme geldi. Bu yıl içerisinde pek de güncelleme yayınlamaya şirket, ülkemizde de satışlarına devam eden telefon modeli Huawei Nova 5T için yeni bir kararlı güncellemeyi piyasaya sürdü.

Akıllı telefonlarının performansını artırmaya devam eden Çinli şirket bugün de yayınladığı güncelleme ile telefon modelinin performansını iyileştirdi. Google ve ABD hükümeti ile hala orta bir noktayı bulamayan şirket güç kaybetmeye devam edecek gibi görünüyor.

"<yoastmark

Huawei Nova 5T Güncelleme Aldı

2 Haziran’da HarmonyOS işletim sistemini küresel olarak kullanıcıların karşısına çıkaracak olan şirket yeni bir güncelleme yayınladı. Nova 5T akıllı telefon modeli için yayınlanan güncelleme yaklaşık 1GB dosya boyutuna sahip. 11.0.0.146 sürüm numarası ile yayınlanan EMUI 11 güncellemesi cihazın performansını artırmakla kalmıyor daha da kararlı bir halde çalışması için bazı detaylar getiriyor. Uygulamalar içi hızlı indirme kısa yollarını da kullanıcılara getiren güncelleme, arama yapma gibi bazı özellikler üzerinde de pek çok iyileştirme yapıyor. Güncelleme detayların da sistem kararlılığının iyileştirildiği ve bazı uygulamalar için de iyileştirmeler geldiği ifade edildi. Güncelleme indirilebilir durum da yer alıyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.