Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 31, 2021 21:56

Samsung Ve Apple Cephesinde Son Dakika Gelişmesi

Akıllı telefon pazarının iki ünlü ismi Apple ve Samsung cephesinden son dakika gelişmesi geldi. Yeni bir anlaşma yapılmış olabilir.
Samsung Ve Apple Cephesinde Son Dakika Gelişmesi

Şu sıralar katlanabilir telefon modelleri ile gündeme gelmeye devam eden Samsung ve Apple rekabete devam ediyor. Akıllı telefon pazarının liderliği için yıllardır mücadele eden iki ünlü şirket, yeni bir anlaşma yapmış olabilir. Pek çok ünlü şirkete katlanabilir ekran üreten Güney Koreli şirket, şimdi de Apple için ekran üretmeye hazırlanıyor gibi görünüyor. Rekabetin daha da kızışacağı akıllı telefon pazarın da liderliği kimseye vermeyen şirket, şimdi de en yakın rakibine OLED ekranlar üretecek.

Bugün gelen detaylar da Güney Koreli şirketin en yakın rakibi olan Apple için önümüzdeki yıl ekranlar üretmeye hazırlanıyor. İnternete sızdırılan detaylar da iki şirketin anlaşma yapmış olduğu ifade edildi.

Samsung

Samsung

Samsung, Apple iPad’ler İçin OLED Ekranlar Üretecek

Bugün ortaya çıkan yeni sızıntılar da Güney Koreli şirketin en yakın rakibi olan Apple’ın iPad ürünleri için OLED ekranlar üreteceği ortaya çıktı. Xiaomi ve OPPO gibi firmalara katlanabilir ekranlar ürettiği bilinen şirket şimdi de bir başka teknoloji devine ekran teminatı sağlayacak. iPad modelleri için geliştirilecek olan ekranlar daha büyük bir yapı da karşımıza çıkacak. Şu sıralar iPhone 13 ve iPhone 13 Pro için de 120Hz LTPO OLED ekranlar üzerinde çalışan şirket, rakibi ile özel bir anlaşma yapmış gibi görünüyor. Detaylar geldikçe haberlerimiz de yer vermeye devam edeceğiz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.