Mobil Mayıs 31, 2021 15:55

Samsung, OPPO, Xiaomi Ve Vivo Neler Oluyor? Rekabet Kızıştı

Akıllı telefon dünyasının devleri arasında yer alan Samsung, Xiaomi, OPPO ve Vivo katlanabilir telefon modelleri ile rekabeti kızıştıracaklar.
Samsung, OPPO, Xiaomi Ve Vivo Neler Oluyor? Rekabet Kızıştı

Akıllı telefon pazarına yeni telefon modelleri katılmaya devam ederken rekabette kızışıyor. Kuşkusuz bu yıl en çok katlanabilir telefonlar merak edildi. Samsung, OPPO, Xiaomi ve Apple gibi pek çok akıllı telefon üreticisi şu sıralar katlanabilir akıllı telefonlar üzerinde çalışıyorlar. Samsung ve Xiaomi marka katlanabilir telefonlar bu yıl içerisinde raflardaki yerini alacak almasına ancak Apple katlanabilir iPhone modelini bu yıl piyasaya sürmeyecek gibi görünüyor. Katlanabilir telefonlar da rekabeti önemli ölçüde artıracak unsurlar arasında yer alıyor. Yakın da rekabet eskisinden daha da yoğun bir şekilde karşımıza çıkacak.

Yabancı kaynaklar da ortaya çıkan detaylar da Samsung’un yanı sıra bazı Çinli teknoloji devleri de 2021’in üçüncü çeyreğinde katlanabilir telefon modellerini karşımıza çıkaracak. Bu şirketler arasında Xiaomi’nin olduğunu daha önce ki haberlerimiz de defalarca kez belirtmiştik. O şirketler arasına bir yenisi daha dahil oldu.

OPPO

OPPO

OPPO Katlanabilir Telefon 2021’in Üçüncü Çeyreğinde Çıkacak

Bugün gelen bilgilere göre Samsung ve Xiaomi’nin yanı sıra bir diğer Çinli dev de katlanabilir telefon modelini üçüncü çeyrekte karşımıza çıkaracak. Geçtiğimiz günler de akıllı telefon pazarının dördüncü büyük telefon üreticisi olan şirket, katlanabilir telefon modelini üçüncü çeyrekte karşımıza çıkaracak. Akıllı telefon pazarındaki rekabeti daha da kızıştıracak olan katlanabilir telefonlar birbirinden farklı özellikler ve tasarımlar ile raflardaki yerlerini alacaklar.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.