Mobil Mayıs 31, 2021 18:40

Red Magic 6 Pro Transparan Giyinmiş, Vay Anasını!

Gün geçmiyor ki ZTE Nubia karizmatik modeller çıkarmasın. Bu sefer transparan giyinmiş Red Magic 6 Pro Deuterium Transparent Edition geliyor!
Red Magic 6 Pro Transparan Giyinmiş, Vay Anasını!

Yakışıklı genç arkadaşımız Red Magic 6 Pro Deuterium Transparent Edition, adından da anlaşılacağı gibi şeffaf bir cam arka panel ile geliyor. Sol taraftaki soğutma fanı RGB aydınlatma efektine sahiptir ve soğutma buz bıçağı hava kanalı tasarımı da görülebilir.

Akıllı telefonun arka panelinin tamamen şeffaf olmaması ancak bazı bileşenlerin görünür olması onu görsel olarak ilginç bir cihaz haline getiriyor. Tasarım olarak da cazip ve şık görünüyor.  Ayrıca telefon 165Hz gibi muhteşem bir yenileme hızına ve 2400×1080 piksel ekran çözünürlüğüne sahip 6.8 inç AMOLED ekranla geliyor. Öte yandan 500Hz tek parmak dokunuşlu örnekleme ve sadece 8ms gecikme süresi ile 300Hz çoklu parmak dokunuşlu örnekleme oranlarına da sahip.

Qualcomm Snapdragon 888 yonga setiyle desteklenen telefon, 13 AI Sıcaklık sensörü, süper iletken bakır folyo, soğutma Kanyon Hava Kanalı, Termal Jel, Grafen, VC ısı emici içeren bir ICE 6.0 çok boyutlu soğutma sistemine sahip.  Oyun için, cihazların sağ tarafında 400Hz’e kadar dokunma tepki hızına sahip iki omuz IC-touch düğmesi bulunuyor.

Sıcak havayı dışarı atmak için içeride yüksek hızlı bir santrifüj fan var ve fan maksimum 20.000 RPM ile geliyor. Kamera kısmında ise 64 MP ana kamera, 8 MP ultra geniş açılı kamera ve 2 MP makro kamera yer alıyor. Önde de özçekim için 8 MP kamera bulunuyor. Telefon 5050 mAh batarya ve 120W hızlı şarj desteği ile geliyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.