Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 31, 2021 19:58

OPPO Watch 2 Özellikleri Netleşiyor

OPPO Watch 2 detaylı özellikleri ile haberlerimize konu oldu. Merakla beklenen akıllı saat modeli hakkında yeni sızıntılar var.
OPPO Watch 2 Özellikleri Netleşiyor

Heyecan verici bir dizi özellik ile karşımıza çıkması beklenen OPPO Watch 2 merakla bekleniyor. Dünyanın en büyük dördüncü telefon markası olarak karşımıza çıkan OPPO firması, bu yıl katlanabilir akıllı telefon modellerini de karşımıza çıkaracak. Geçtiğimiz haftalar da haberlerimiz de yer alan akıllı saat hakkında bugün yeni sızıntılar geldi. Daha önce haberlerimiz de cihaz üzerinde WearOS işletim sisteminin olacağından söz etmiştik. Yaptığımız haber doğru çıktı ve beklendiği gibi yeni akıllı saat üzerinde WearOS işletim sisteminin yer alacağı ortaya çıktı.

Daha önce yaptığımız pek çok haber de akıllı saatin dairesel değil de dikdörtgen bir kadran ile karşımıza çıkacağından bahsetmiştik. Bugün akıllı saatin ilk görüntüsü ortaya çıktı. Daha doğrusu internete sızdırıldı.

"<yoastmark

OPPO Watch 2 Ortaya Çıktı

Bugün internete sızdırılan ilk görüntü ile Çinli şirketin ikinci akıllı saatinin detayları da ortaya çıktı. Heyecan verici bir dizi özellik ile karşımıza çıkacak olan saat siyah bir görünüme sahip olacak. Dikdörtgen bir kadran ile lansmana çıkacak olan saatin işletim sistemi WearOS olacak. Bugün ortaya çıkan detaylar da cihazın Snapdragon 4100 yonga seti ile piyasaya sürüleceği ifade edildi. Ancak cihazın Çin versiyonu WearOS işletim sistemi ile çalışmayacak. Android 8.1 Oreo tabanlı bir işletim sistemi üzerinde çalışacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.