Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 31, 2021 20:53

MIUI 12.5 Güncellemesi İki Telefon Modeli İçin Daha Yayınlandı!

Xiaomi'nin akıllı telefonları arasında yer alan Redmi 10X 5G serisi için MIUI 12.5 güncellemesi yayınlandı. Hemen indirebilirsiniz.
MIUI 12.5 Güncellemesi İki Telefon Modeli İçin Daha Yayınlandı!

Akıllı telefon pazarının üçüncü devi olan Xiaomi‘den güzel haberler gelmeye devam ediyor. Birbirinden farklı telefonlar için MIUI 12.5 güncellemesini yayınlamaya devam eden şirket yüzleri güldürüyor. Şu sıralar katlanabilir telefon modelleri üzerine yoğunlaşan şirket, piyasadaki telefon modellerini de unutmuyor. Geçen hafta bazı modelleri için Mayıs 2021 güvenlik yamasını yayınlamaya başlayan şirket, bugün de iki telefon modeli için güncelleme yayınladı. Güncelleme şirketin en güncel Android işletim sürümünü kapsıyor. Redmi 10X 5G serisi için MIUI 12.5 güncellemesi yayınlandı.

Telefonlar aldıkları güncellemeler ile hatalarından arınmaya devam ediyorlar. Gelen güncellemeler bir yandan hataları gideriyor, diğer yandan kararlılık iyileştirmelerini kullanıcılara sunmaya devam ediyorlar. Bu alanda da Xiaomi başarılı gidişatına devam ediyor diyebiliriz.

"<yoastmark

Redmi 10X 5G Serisi İçin MIUI 12.5 Güncellemesi Aldılar

Çinli teknoloji devi Xiaomi bugün de iki telefon modeli için güncelleme yayınladı. MIUI 12.5 güncellemesini hızla telefonlarına getirmeye devam eden teknoloji devi, geçen yıl Android 10 ile piyasaya sürdüğü 10X 5G serisi için şimdi de MIUI 12.5 güncellemesini duyurdu. MediaTek Dimensity 820 yonga setinden güç alan iki telefon modeli, V12.5.2.0.RJHCNXM ve V12.5.2.0.RJLCNXM sürüm numarası ile güncellemeyi aldılar. Yayınlanan güncellemenin dosya boyutu bilinmezken, pek çok düzeltmeyi beraberin de getirdiği biliniyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.