Mobil Mayıs 31, 2021 20:26

iQOO Z3 5G Orta Segmentin İddialı Modellerinden Biri Olacak

Akıllı telefon modelleri arasına katılmaya hazırlanan iQOO Z3 5G modelinin Snapdragon 768G kullanacağı doğrulandı. İşte detaylar.
iQOO Z3 5G Orta Segmentin İddialı Modellerinden Biri Olacak

Ülkemiz de pek de popüler bir telefon markası olmayan iQOO yeni akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Daha önce de haberlerimiz de sıkça yer alan akıllı telefon modeli için bazı gelişmeler yaşandı. Önce sızıntılar ile gelen daha sonra da resmi kaynaklar tarafından doğrulanan detaylar da iQOO Z3 5G modelinin Qualcomm Snapdragon 768G işlemciye sahip olacağı ortaya çıktı. Hindistan üzerinde lansmana çıkacak olan telefon hakkında bugün de bazı detaylar gün yüzüne çıktı. İşte detaylar.

Hindistan’ın Snapdragon 8 serisi yonga setine sahip olmayan ilk iQOO telefonu olacak olan model merakla bekleniyor. Bünyesin de Snapdron 768G yonga seti bulunduracak olan akıllı telefon genişletilmiş RAM desteği ile karşımıza çıkacak.

"<yoastmark

iQOO Z3 5G Özellikleri

Bünyesin de 3GB RAM desteğine yer verecek olan akıllı telefon Snapdragon 768G ile geleceğini resmi olarak doğruladı. 4 Haziran’a kadar telefon hakkında pek çok bilgiyi kullanıcılar ile paylaşacak olan şirket bugün resmi olarak kullanılacak olan işlemciyi duyurdu. 6.58 inç IPS LCD FHD ekran ile karşımıza çıkacak olan telefon da 8GB RAM desteği yer alacak. 256GB’a kadar yüksek bir depolama alanını karşımıza çıkacak olan akıllı telefon modelin de 55W hızlı şarj yer alacak. Cihaz üzerin de 4.400mAh kapasiteli bataryanın yer alması beklenirken üçlü kamera kurulumun olacağı ifade ediliyor. 64MP + 8MP + 2MP kamera kurulumu kullanıcılara sunulacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.