Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 30, 2021 17:52

WhatsApp Son Dakika Açıklaması!

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp gizlilik şartlarını kabul etmeyen kullanıcıların hesaplarını kısıtlamayacağını duyurdu.
WhatsApp Son Dakika Açıklaması!

Bildiğiniz üzere mesajlaşma uygulaması WhatsApp şu sıralar gündemden düşmüyor. Gizlilik politikası ile sık sık hem bizim hem de diğer mecraların haberlerin de yer alan uygulama  yeni bir duyuru ile gündeme geldi. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz hafta yapılan duyuru da yeni gizlilik politikasının Türkiye’de yürürlüğe girmeyeceği ifade edilmişti. O duyurudan önce de uygulama adeta kullanıcıları tehdit etmiş, gizlilik politikasını kabul etmezseniz erişiminizi kısıtlarım demişti. Popüler mesajlaşma uygulaması şu sıralar geri vites üzerine geri vites yapmaya başladı. Uygulamadan son dakika açıklaması geldi.

Aylardır çeşitli skandallar ile gündeme gelen uygulama kullanıcılarına sunduğu gizlilik politikası ile tepki çekmişti. Ülkemiz de geçerli olmayacak olan gizlilik politikası diğer ülkeler de varlığını sürdürecek. Bugün yapılan açıklama da hayati önem taşıyor. İşte detaylar.

WhatsApp

WhatsApp

WhatsApp Geri Vites Yaptı

Daha önce gizlilik politikasını kabul etmezseniz mesaj almanızı, mesaj yollamanızı engellerim diyen popüler mesajlaşma uygulaması, şimdi de politikayı kabul etmezseniz erişim kısıtlaması yapmayacağım dedi. Şu sıralar gel git yaşayan mesajlaşma uygulaması milyonlarca kullanıcısını kaybetti. Şu sıralar kan kaybetmeye devam eden uygulama şimdi de yine geri vites yaptığını son dakika olarak duyurdu. Gizlilik politikası zaten ülkemiz de geçerli değil de, diğer ülkelerdeki kullanıcılar da şunu bilsin ki politikayı kabul etmediğiniz takdir de erişiminin kısıtlanmayacak ve uygulamayı normal bir şekilde kullanmaya devam edebileceksiniz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.