Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 29, 2021 21:23

OPPO A16 Akıllı Telefon Uygun Fiyatı ile Satışa Çıkıyor

Firma tarafından uygun fiyatlı olarak satışa sunulacak olan OPPO A16 akıllı telefon büyük bir batarya ile çok yakında geliyor.
OPPO A16 Akıllı Telefon Uygun Fiyatı ile Satışa Çıkıyor

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi tarafından geçtiğimiz yıl satışa sunulan uygun fiyatlı A serisi telefonların yeni modelleri satışa sunulmaya hazır. Uygun fiyatlı olarak bir çok ülkede satışa sunulan A15 ve A15s iyi bir satış grafiği yakaladı. Firma tarafından cihazlar güncellenerek yeniden satışa sunulacak. Kısa bir süre içinde satışa sunulacak olan OPPO A16 bir çok sertifika almış durumda. Akıllı telefon Singapur, Çin ve Hindistan’daki sertifika kurumları tarafından onaylandı ve satışa çıkmaya hazır.

OPPO A16 Akıllı Telefon Teknik Özellikleri Nasıl Olacak

Geçtiğimiz yıl satışa sunulan A15 ve A15s modellerinde 2/3/4GB RAM ve 32/64/128GB depolama seçenekleri bulunuyordu. Yeni çıkacak olan cihazda RAM ve depolama alanı özelliklerinin aynı kalması bekleniyor. Bir önceki modelde MediaTek Helio P35 yonga seti bulunuyordu, A16’nın yonga seti henüz açıklanmadı fakat benzer bir yonga setine sahip olacağı tahmin ediliyor. Telefon batarya konusunda büyük bir güncelleme alacak ve 5.000 mAh olacak. Bir önceki modelde 4.230 mAh batarya bulunuyordu. Cihaz ayrıca Android 11 tabanlı ColorOS 11.1’i çalıştıracak.

OPPO A16

Kısa bir süre içinde satışa sunulacak olan cihaz özellikle uygun fiyatlı telefon sahibi olmak isteyen bir çok kullanıcıyı sevindirecek. 2021 yılına hızlı bir giriş yapan firma yeni ürünleri ile istediği satış rakamına ulaşacağını tahmin ediyoruz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.