Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 29, 2021 13:52

Android 12 Özel Bir Moda Sahip Olacak!

Google'ın merakla beklenen işletim sistemi olan Android 12 özel bir oyun moduna ev sahip olacak. Daha iyi oyun deneyimi sunulacak.
Android 12 Özel Bir Moda Sahip Olacak!

Şu sıralar beta olarak birbirinden farklı telefon modellerin de deneyimlenebilen Android 12 beklenmeye devam ediliyor. Dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar tarafından beklenen işletim sistemi yakında lansmana çıkacak. Beraberin de pek çok yeniliğe getirecek olan işletim sistemi mobil oyuncuların da yüzünü güldürecek. Pixel telefon kullanıcıları için uygulamaları otomatik olarak kullanıcıların ana dillerine çevirecek olan sistem iOS’a epey fark atacak gibi görünüyor. Bugün gelen bilgiler ile popüler işletim sisteminin özel bir oyuncu moduna da sahip olacağı ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günler de işletim sisteminin bizlere getireceği emojilerden söz etmiştik. Birbirinden farklı çok sayıda yeniliği karşımıza çıkaracak olan işletim sistemi özel bir oyun moduna da sahip olacak.

Android 12

Android 12

Android 12 Özel Bir Oyun Moduna Da Sahip Olacak

Bugün gelen bilgiler ile işletim sistemi üzerinde özel bir oyun modunun yer aldığını bir kez daha öğrendik. Aslında daha önce de bu gelişmeye dair pek çok haber yapmış ve sizlerle paylaşmıştık. Beta programında ortaya çıkan ancak şuan için kullanılamayan oyun modu kullanıcıların daha yüksek ve daha kusursuz bir oyun deneyimi yaşamalarını sağlıyor. Oyun modun da kullanıcılara saniyede kare hızı sayacı, ekran görüntüsü alma veya ekran kaydetmeye başlama düğmeleri ve bir dizi başka öğe yer alıyor. Oyuncu modu kullanıcılara ‘rahatsız etme’ başlığı altında sunuluyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.