Samsung Mayıs 28, 2021 18:23

Samsung Galaxy Buds 2 Tasarımı Ve Özellikleri Sızdırıldı!

Samsung Galaxy Buds 2 Samsung'un yeni tam kablosuz kulaklığı olarak karşımıza çıkacak. Üstelik hem tasarımı hem de özellikleri sızdırıldı!
Samsung Galaxy Buds 2 Tasarımı Ve Özellikleri Sızdırıldı!

Samsung şu anda dahi diğer üreticiler gibi pek çok tam kablosuz kulaklık satışı yapıyor. Bu durumu Galaxy Buds / Buds+ / Buds Pro ve Buds Live olarak örneklendirebiliriz. Bu listeye eklenmek üzere yeni bir TWS kulaklık üretimi ise Samsung tarafından başlatıldı. Samsung Galaxy Buds 2 olarak adlandırılması beklenen cihazın hem tasarımı hem de özellikleri ortaya çıktı! Siz okurlarımızı bekletmeden detaylara geçelim.

Samsung Galaxy Buds 2 Tasarımı Neye Benziyor? 

Konu tasarım olduğunda özellikle akıllı telefonlarda kullanıcılarını bir şekilde memnun etmeyi başarabilen Samsung ne yazık ki bu kulaklıkta aynı başarıya ulaşamayacak gibi. Zira cihaza baktığımız zaman kulak içi tasarımına sahip olan Galaxy Buds modeline epey benzediğini görebiliriz.

Yine de FCC sertifikası alırken sızdırılan bu cihazın özelliklerinin sizleri memnun edeceğini düşünüyoruz. SM-R177 model numarası ile karşımıza çıkan cihazın görselinden yola çıkarak söyleyebiliyoruz ki üzerinde cihazı kulağınızdan çıkardığınızda müziğin durmasını sağlayan bir optik sensör bulunuyor. İçe doğru kavisli bir mikrofon da yine bu modele eşlik ediyor.

Samsung Galaxy Buds 2 FCC

Test görsellerinde bulunan kulaklığın rengi siyah bir temaya sahip ve dolayısıyla cihazın renklerinden birinin de siyah olacağını düşünüyoruz. FCC üzerinden anlayabiliyoruz ki cihaz aynı zamanda Bluetooth Low Energy (Düşük Enerji) bağlantısına sahip olacak. Son olarak ise cihazın kutusunun 2.5W gücünde ve kulaklıkların kendilerinin ise 0.6W gücünde hızlı şarj desteklediklerini söylemeliyiz. Sızıntılarıyla ünlü bir muhbire göre Samsung bu modellerin üretimine çoktan başladı ve Ağustos ayında ise satışını yapmaya başlayacak. Eh, önümüzde daha vakit var gibi gözüküyor. Bakalım bu süreçte kulaklıklar hakkında yeni ve ilgi çekici bilgiler edinebilecek miyiz!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.