Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 28, 2021 14:23

POCO F3 GT Özellikleri Ve Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Xiaomi'nin en yeni amiral modellerinden bir tanesi olacak olan POCO F3 GT 2021'in üçüncü çeyreğinde lansmana çıkacak. İşte özellikler.
POCO F3 GT Özellikleri Ve Çıkış Tarihi Duyuruldu!

2021’in sonlarına doğru telefon sevkiyatlarını azaltacak olan Xiaomi yeni amiral gemisini duyurdu. Çeşitli sızıntılar ile ortaya çıkan ve daha sonra da resmi olarak onaylanan telefon modeli belli oldu. POCO F3 GT adında karşımıza çıkacak olan cihaz bugün de gündeme bomba gibi düştü. Ülkemizde de onlarca farklı telefon modellerini satışlara açan şirket, yeni telefon modeli ile yine milyonlarca dolar gelir elde edecek gibi görünüyor. Bugün merakla beklenen akıllı telefonun bazı özellikleri ve çıkış tarihi netleşti. 2021’in üçüncü çeyreğin de karşımıza çıkacak olan telefon modeli amiral gemisi olacak.

Bugün 28 saniyelik bir video ile karşımıza çıkan akıllı telefonun 2021’in üçüncü çeyreğinde karşımıza çıkacağı belli oldu. Rakiplerine nazaran daha iyi bir tasarıma sahip olacağı tahmin edilen telefonun yonga seti de duyuruldu.

"<yoastmark

POCO F3 GT 2021’in Üçüncü Çeyreğinde Lansmana Çıkacak

Bugün POCO Hindistan tarafından yapılan paylaşım ile edindiğimiz video da akıllı telefonun Dimensity 1200 yonga setine sahip olacağını öğrendik. 28 saniyelik bir video da verilen detaylar da telefonun 2021’in üçüncü çeyreğinde lansmana çıkacağı ifade ediliyor. Oyunlara özel modlar ile karşımıza çıkacağı bilinen telefon da AMOLED ekran da yer alacak. 64MP ana kameranın da yer alacağı sızıntısı daha önce karşımıza çıkmıştı. Bugün de yine cihazın 64MP’lik ana bir kameraya sahip olacağı ifade edildi.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.