Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 28, 2021 11:57

OPPO Watch 2 Özellikleri Sızdırıldı! Neler Var Neler

Dünyanın en büyük dördüncü telefon üreticisi olan Çinli dev bugün de OPPO Watch 2 akıllı saat modeli ile radarımıza takıldı.
OPPO Watch 2 Özellikleri Sızdırıldı! Neler Var Neler

Akıllı telefon dünyasının en büyük dördüncü telefon üreticisi olan OPPO akıllı saatleri ile para kesecek. Dün yaptığımız haberler de dünyanın dördüncü en büyük telefon üreticisi unvanına eriştiğinden bahsettiğimiz Çinli dev, Xiaomi‘yi hemen arkasından takip ediyor. Akıllı telefon dünyasını saran Çinli şirketler, güzel gelişmeler ile haberlerimize konu oluyorlar. Hatırlayacağınız üzere şirketin akıllı saat modelleri ile de adından söz ettirmeye çalıştığından bahsetmiş ve ilk kez geçtiğimiz yıl akıllı saatlerini piyasaya sürdüğünden söz etmiştik. OPPO Watch 2 bugün özellikleri ile gündeme geldi.

Geçen yıl karşımıza çıkan akıllı saat modeli bu yıl da ikinci sürümü ile adından söz ettirmeye hazırlanıyor. İşlemcisi dahil olmak üzere pek çok özelliği belli olan akıllı saat rakiplerine korku salmaya hazırlanıyor.

OPPO Watch 2

OPPO Watch 2

OPPO Watch 2 Snapdragon Wear 4100 İle Geliyor

16GB depolama alanına sahip olacak olan akıllı saatte Qualcomm Snapdragon Wear 4100 işlemci yer alacak. ColorOS işletim sistemi ile birlikte çalışacağı ifade edilen akıllı saat Android 8.1’e sahip olacak. İlk kez Çin’de piyasaya sürülecek olan akıllı saat Çin’de farklı bir varyanta da sahip olacak. Eski versiyonu 8GB ile piyasaya sürülmüştü. İkinci akıllı saat ise 16GB depolama ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Yeni saat yüzleri, stres algılama işlevi ve yeni bir OPPO Relax uygulaması gibi ek özelliklere sahip olacak olan cihazın e-SIM desteği ile de gelebileceği ifade ediliyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.