Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 28, 2021 8:23

OnePlus Nord CE 5G Lansmanı Belli Oldu!

Merakla beklenen akıllı telefon OnePlus Nord CE 5G 10 Haziran'da Hindistan'da lansmana çıkacak. Türkiye sıradaki ülke olabilir.
OnePlus Nord CE 5G Lansmanı Belli Oldu!

Şu sıralar Çinli şirketler akıllı telefon sevkiyatlarında azalmaya giderken yeni gelişmeler de yaşanıyor. Bugün yaptığımız haberler de OPPO şirketinin dünyanın en büyük dördüncü telefon üreticisi olduğundan söz etmiştik. Öte yandan OnePlus markasının da yeni televizyon modelleri ile rakiplerine göz dağı verdiğinden bahsetmiştik. Sırada yeni bir akıllı telefonu karşımıza çıkaracak olan şirket bir kez daha radarımıza yakalandı. Merakla beklenen akıllı telefon modeli olan OnePlus Nord CE 5G çıkış tarihini duyurdu.

5G tekn0lojisine sahip ürünler geliştirmeye devam eden şirket akıllı saat modelleri ile de adından söz ettirecek. Apple ve Samsung’a rakip olacak olan şirket, 4K televizyon modellerin de 1080p kameralar kullanacak. Akıllı telefon pazarındaki yerini de artıracak olan şirket, yeni telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

"<yoastmark

OnePlus Nord CE 5G 10 Haziran’da Karşımıza Çıkacak

Edindiğimiz detaylara göre beklenen akıllı telefon 10 Haziran’da Hindistan’da lansmana çıkacak. Şu sıralar korona virüs ile çalkalanan ülke de lansmanlar doğru düzgün gerçekleştirilemezken Haziran ayı iple çekilmeye başlandı. Yeni telefon serisini Haziran ayında Hindistan’da duyuracak olan şirket Haziran ayına damga vuracak. 5K teknolojisi ile telefonunu bir kez daha buluşturan şirket, kullanıcılara hem daha uzun süreli bir deneyim hem de daha hızlı bir ağ bağlantısı vadediyor. Cihaz üzerin de MediaTek Dimensity 1200 SoC 5G yonga seti kullanılacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.