Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 28, 2021 17:57

OnePlus 8 Serisi Güncellendi!

Mayıs ayının sonuna doğru geldiğimiz şu günler de OnePlus 8 serisi için Mayıs 2021 güvenlik yaması yayınlandı. Hemen indirin.
OnePlus 8 Serisi Güncellendi!

Şu sıralar Samsung, Galaxy S21 serisi için Haziran 2021 güvenlik yamasını yayınlarken rakipler ise geriden gelmeye devam ediyor. Dün de haberlerimiz de yer alan şirket yeni akıllı saat modelleri ile de adından söz ettirmeye hazırlanıyor. Mayıs 2021 güvenlik yamasını karşımıza çıkarmaya devam eden OnePlus, Samsung’un bir ay gerisinden geliyor. Smasung şirketi Mayıs ayının ilk haftasında Mayıs 2021 güvenlik yamasını karşımıza çıkarmıştı. 8 serisi için yeni bir güncelleme duyuran şirket, kullanıcılarına en güncel güvenlik yamasını sundu. Telefon serisi daha kararlı bir hale geldi. OnePlus 8 serisi için Mayıs 2021 güvenlik yaması indirilebilir durumda yer alıyor.

Mayıs 2021 güvenlik yaması telefonlara gelmeye devam ediyor. Yeni bir kararlı güncelleme ile kullanıcılarının yüzünü güldüren şirket telefon serisini daha iyi bir hale getiriyor.

OnePlus 8

OnePlus 8

OnePlus 8 Serisi Mayıs 2021 Güncellemesi Aldı

Bu sabah saatlerin de yeni bir OxygenOS kararlı güncellemesi alan 8 serisi artık daha kararlı. Küçük farklılıkları ve pek çok iyileştirmeyi beraberin de getiren güncelleme OxygenOS 11.0.6.6 yapı numarası taşıyor. Düşük pil uyarısını göstermeyen telefon serisi yeni güncelleme ile bu sorunu çözüme kavuşturuyor. Buna ek olarak kullanıcı arayüzü üzerinde yeni bir modu da getiren güncelleme aramalar sırasında meydana gelen hataları da gidermeyi ihmal etmiyor. Güncelleme şuan da indirilebilir durumda yer alıyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.