Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 28, 2021 14:56

Huawei MatePad Pro 2 İçin Güzel Haber!

Çinli şirketin sıradaki yeni ürünü olan Huawei MatePad Pro 2 M-Pen desteğine sahip olarak karşımıza çıkacak. İşte özellikler.
Huawei MatePad Pro 2 İçin Güzel Haber!

Mayın ayın da birbirinden farklı ürünler tanıtan Huawei adeta ayı dolu dolu geçirdi. HarmonyOS duyurusu ile dikkatleri çeken şirket, yeni ürünleri ile de teknoloji dünyasını heyecanlandırdı. Birbirinden farklı ürünleri karşımıza çıkaran şirket, Haziran ayını da boş geçmeyecek. Haziran ayında da yeni bir tablet modelini karşımıza çıkaracak olan Çinli dev bugün de tablet modelinin bazı özellikleri ile gündeme geldi. Teknoloji dünyası tarafından merakla beklenen Huawei MatePad Pro 2 M-Pen desteğine de sahip olacak. Yani tablet üzerinde dijital kalem kullanılabilecek.

Dün Watch 3’ü tanıtan şirket teknoloji dünyasında kaybettiği kanı tazelemeye çalışıyor. 2 Haziran’da HarmonyOS 2.0 işletim sistemini karşımıza çıkaracak olan şirket bu işletim sistemini 3 farklı markaya da pazarladı. Yani piyasadaki üç farklı telefon üreticisi artık telefonların da Android değil, HarmonyOS 2.0 kullanacaklar.

"<yoastmark

Huawei MatePad Pro 2 M-Pen Desteğine Sahip Olacak

Bugün gelen detaylar ile yeni tablet modelin de M-Pen desteğinin de yer alacağı ortaya çıktı. Yakın da piyasaya sürülecek olan tablet modeli çoklu ekran işlevselliklerine de yer verecek. 12.2 inç veya 12.6 inç ekran ile karşımıza çıkacağı ifade edilen cihaz muhtemelen iki farklı varyanta sahip olacak. Kirin 9000 serisi yonga setinden güç alacak olan tablet modeli 40W süper hızlı şarjı destekleyecek. Haziran ayın da daha fazla detay gelecek.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.