Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 28, 2021 21:54

Giyilebilir Teknolojik Ürünler Rakamlarla Dudakları Uçuklattı!

Giyilebilir teknolojik ürünler üç aylık süreçte dünya genelin de 100 milyon adedi aştı. Üç aylık süreç rakamlarla dudakları uçuklattı.
Giyilebilir Teknolojik Ürünler Rakamlarla Dudakları Uçuklattı!

Bildiğiniz üzere şu sıralar teknoloji dünyasında hareketlilik devam ediyor. Piyasaya çıkan akıllı telefonlar, akıllı saatler, tabletler ve bilgisayarlar peynir ekmek gibi satıyor. Şu sıralar pek çok akıllı telefon üreticisi akıllı saatlere yönelmeye devam ediyor. Giyilebilir teknolojik ürün olarak karşımıza çıkan akıllı saatler geçtiğimiz yıl deli gibi sattı. Akıllı saat alanın da Apple‘ın liderliğini herkes biliyor. 2020 yılında satılan akıllı saatlerin yüz de 40’ı Apple Watch ürünlere aitti. Apple’dan sonra da Samsung bu alandaki diğer bir lider olarak karşımıza çıkıyor. Şimdi de giyilebilir teknolojik ürünler rakamlarla ifade edildi. Üç aylık süreç içerisin de satışlar 100 milyon adedi geçti.

Bu haberimiz de teknolojik ürünler hakkında öne çıkan detaylardan söz ettik. Teknoloji dünyası paraya para demiyor.

"<yoastmark

Giyilebilir Teknolojik Ürünler Üç Ay Da 100 Milyondan Fazla Sattı

Bugün edindiğimiz bilgilere göre Ocak, Şubat ve Mart ayların da toplam da 104.6 milyon adet teknolojik ürün satıldı. Bu ürünler arasında akıllı saat, fitness takip bileklikleri vb ürünler yer alıyor. Geçen yıl ki üç aylık sürece dair rakamları paylaşacak olursak, geçen yıl üç aylık süreçte 77.8 milyon adet ürün satıldı. Yani bu yıl teknolojik ürün satışlarında yüzde 34.4’lük bir artış söz konusu.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.