Samsung Mayıs 28, 2021 19:27

Galaxy Tab S7 FE Piyasaya Ağır Abi Gibi Adım Atıyor!

Samsung, Galaxy Tab S7 FE adını verdiği yeni bir tableti piyasaya sürecekti. Bu tablet sonunda gerçek oldu ve bomba özelliklerle karşımızda!
Galaxy Tab S7 FE Piyasaya Ağır Abi Gibi Adım Atıyor!

Samsung herkesin bildiği üzere geçtiğimiz aylarda yeni bir orta-üst düzey tablet için çalışmalar yürütüyordu. Beklenen sonunda gerçek oldu, Galaxy Tab S7 FE sonunda karşımıza çıkmayı başardı! Cihaz hem üretkenlik hem de sağladığı konfor anlamında eminiz ki kullanıcılarını mest etmeyi başaracaktır. Zira henüz ortada fiziksel bir model göremesek bile kağıt üstündeki özellikleri böyle söylüyor. Haydi incelemeye başlayalım!

Galaxy Tab S7 FE Özellikleri Neler?

Cihazın özelliklerini pek çok kez haber yaptık ancak hepsini toparlarsak daha iyi anlaşılabilir. Cihaz basitçe Tab S7 ve S7+ modellerine yeni bir versiyon olarak listede yerini alıyor. Yanında ise S-Pen bulundurmayı ihmal etmiyor. 12.4-inç boyutunda 2560×1600 WQXGA çözünürlüğünde TFT bir ekrana sahip. Ayrıca gayet ince olduğunu söylersek yanlış olmaz çünkü cihaz 8.9mm kalınlığa sahip. Üzerinde 5MP özçekim kamerası bulunan cihazın otomatik odaklama özellikli 8MP arka kamerası da bulunuyor.

Galaxy Tab S7 FE Tasarım

Bu tablet 4GB RAM + 64GB dahili depolama alanı ve 6GB RAM + 128GB dahili depolama alanı olmak üzere iki farklı varyantıyla karşımıza çıkıyor. 8 çekirdekli bir işlemciye sahip olan tablet 10,900mAh boyutunda 45W süper hızlı şarj destekli bataryası ile adeta oldukça gelişmiş bir powerbank gibi diyebiliriz. Kutusundan Android 11 ile birlikte çıksa da hazır olur olmaz Android 12 alacağını da tahmin ediyoruz.

Peki siz bu cihaz hakkında neler düşünüyorsunuz?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.