Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 28, 2021 19:50

Galaxy A80 İçin Yeni Gelişme!

Akıllı telefon lideri Samsung yine bir güncelleme yayınladı. Galaxy A80 akıllı telefon modeli için Mayıs 2021 güvenlik yaması yayınlandı.
Galaxy A80 İçin Yeni Gelişme!

Bugün haberlerimiz de yer alan Samsung, Galaxy S21 serisi için Haziran 2021 güvenlik yamasını yayınlamıştı. Haziran 2021 güvenlik yamasını ilk yayınlayan şirket olarak adından söz ettiren Güney Koreli dev güncelleme alanında da liderliğini koruyor. Yıl sonuna doğru katlanabilir telefon modelleri ile de karşımıza çıkacak olan dev, kullanıcılarına büyük ekranlar ve yüksek yenileme hızı sunacak. 2021’in başından bu yana güncellemelerine devam eden şirket Galaxy A80 için de Mayıs 2021 güvenlik yamasını yayınladı.

Geçtiğimiz ay Nisan 2021 yamasını alan akıllı telefon güncel kalmaya devam ediyor. Mayıs ayının sonuna doğru geldiğimiz şu günler de yeni bir güvenlik yaması daha alan telefon daha iyi bir hale geldi.

Galaxy A80

Galaxy A80

Galaxy A80 Mayıs 2021 Yaması Aldı

Eski yeni demeden telefonlarına güncellemeler getirmeye devam eden Samsung bu yönü ile çok seviliyor. Güncellemeleri nedeniyle sık sık haberlerimiz de kendine yer bulan şirket, güncellemelerine de kaldığı yerden devam ediyor. Özellikle güvenlik güncellemelerine odaklanan şirket, kullanıcılarına daha kararlı bir deneyim yaşatabilmenin yollarını arıyor. A805FXXU6DUE2 sürüm numarası ile gelen yeni güncelleme hem Google hem de Samsung taraflı pek çok iyileştirmeyi getiriyor. Çok sayı da hatayı da çözüme kavuşturan güncellemenin dosya boyutu ne yazı ki bilinmiyor. Güncellemenin detayları da henüz açıklanmazken önümüzdeki günler de açıklanması bekleniyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.