Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 27, 2021 18:28

WhatsApp Sohbetleri Keyifli Hale Getiriyor!

En çok kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp yeni çıkartmalar ile sohbetleri daha keyifli hale getirmeye devam ediyor.
WhatsApp Sohbetleri Keyifli Hale Getiriyor!

Tamamen ücretsiz olarak hem Android hem de iOS platformunda kullanılmaya devam eden WhatsApp yeni çıkartmalar almaya devam ediyor. Skandal gizlilik politikasını Türkiye’de uygulamayacak olan uygulama haftalardır gündemden düşmüyordu. Gizlilik politikası ile kullanıcıların verilerini işlemek isteyen uygulama sert kayaya çarptı ve geri vites yaptı. Geçtiğimiz anneler gününde günün önem ve anlamına yönelik çıkartmaları karşımıza çıkaran şirket kullanıcıların sohbetlerine yönelmeye devam ediyor. Bugün de uygulamanın hem Android hem de iOS platformunda ücretsiz bir çıkartma paketi yayınlandı. Çıkartma paketinin adı Laugh It Off olarak duyuruldu.

Sohbet ekranındaki resimleri ve videoları büyütmeye karar veren uygulama yine çeşitli sohbet çıkartmalarını ücretsiz olarak karşımıza çıkarmaya devam ediyor. Pek çok yenilik üzerinde çalışan şirket kaybettiği milyonlarca kullanıcısını geri kazanmanın yollarını arıyor.

WhatsApp

WhatsApp

WhatsApp Laugh It Off Çıkartmaları Yayınladı

Ülkemiz de ve dünya da milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapan uygulama yeni sohbet çıkartmaları sunmaya devam ediyor. Son bir kaç aydır  yayınladığı ücretsiz çıkartmalar ile sohbetleri daha renkli ve daha hoş bir yapıya kavuşturan uygulama yeni özellikler de almaya devam ediyor. Yeni çıkartmalar ile her kesimden kullanıcıya hitap eden şirket kaybettiği kullanıcılarını kazanacak mı bilinmez. Ancak gizlilik politikası skandalı uzun süre unutulmayacak gibi görünüyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.