Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 27, 2021 20:20

Redmi AirDots 3 Pro Piyasaya Sürüldü! Fiyatı Ve Özellikleri Belli Oldu!

Daha önce haberlerimiz de yer verdiğimiz aktif gürültü önlemeli Redmi AirDots 3 Pro 55 dolar gibi bir fiyat etiketi ile piyasaya sürüldü.
Redmi AirDots 3 Pro Piyasaya Sürüldü! Fiyatı Ve Özellikleri Belli Oldu!

Xiaomi‘nin 200 milyondan fazla satan serisi Redmi’den güzel haberler geliyor. Redmi Note 9 Pro 45 milyon adet satışlarını geride bırakırken şimdi de serinin yeni kulaklığı piyasadaki yerini aldı. Geçtiğimiz günler de haberlerimiz de yer alan ve 26 Mayıs’ta lansmana çıkacağını belirttiğimiz Redmi AirDots 3 Pro 55 dolar olarak karşımıza çıktı. Aktif gürültü önlemeli bir kulaklık olarak karşımıza çıkan ürün birinci sınıf bir yapıya sahip. Beraberin de Note 10 Pro 5G’yi de piyasaya süren şirket yine paraya para demeyecek gibi görünüyor.

5G teknolojisine sahip Redmi Note 10 Pro 5G nihayet lansmana çıktı. Birinci sınıf segmentli telefonlar arasına katılan yeni cihaz hem özellikleri hem de fiyatı ile kullanıcıların yüzünü güldürecek.

"<yoastmark

Gürültü Önleyen Kulaklık Redmi AirDots 3 Pro Çıktı

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin yeni kulaklığı piyasaya çıktı. Aktif gürültü önleyen kulaklık modeli olarak duyurulan cihaz kullanıcılarına popüler ANC özelliğini de deneyimleme fırsatı sunuyor. Oldukça şık bir şekilde kullanıcıların karşısına çıkan cihazın şark kutusu uzun bir oval şekle sahipken, kulaklık başları da geçmiş versiyonlar da gördüğümüz AirDots tasarımlarına oldukça benziyor. USB-C tipi bağlantı noktasına sahip olan kulaklık Qi kablosuz şarjı da destekliyor.  55 dolar fiyat etiketi ile raflardaki yerini alan kulaklık modeli 11 Haziran 2021’den itibaren resmi satışlara açılacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.