realme Mayıs 27, 2021 16:27

Realme C25s Özellikleri Ve Fiyatı Belli Oldu!

Realme C25s orta segmente giriş yapan C25 ailesine ait bir model olarak karşımıza çıkıyor. Cihazın özellikleri ve fiyatı ise belli oldu!
Realme C25s Özellikleri Ve Fiyatı Belli Oldu!

Elimize geçen bilgilere göre Realme C25 ailesinin yeni modeli olan C25s tekrar sızdırıldı! Cihazın özelliklerinin yanı sıra fiyatı da belli oldu. Üstün körü bakıldığı zaman C25 ile aynı tasarımı, kamera kurulumunu ve batarya kapasitesini taşıdığı görülebilen model bazı açılardan farklılıklar da gösteriyor. Sizleri bekletmeden gelin bu özellikleri incelemeye başlayalım!

Realme C25s Teknik Özellikleri Neler?

Realme bu modelindfe 6.5 inç boyutunda HD+ çözünürlüğünde LCD bir ekran kullanıyor. Bu ekran maksimum olarak 570 nit parlaklık düzeyine ulaşabiliyor ve %88.7 ekran kasa oranına sahip. Önde bulunan öz çekim kamerası ise damla çentikli bir tasarımın içinde bulunuyor. Cihaz günücü 8 çekirdekli MediaTek Helio G85 yonga seti tarafından alıyor. Bahsi geçen model 4GB RAM ve 128GB dahili depolama alanı ile birlikte kullanıcılarına sunuluyor. Aynı zamanda kutusundan da Android 11 tabanlı Realme UI 2.0 ile çıkıyor.

Realme C25s Görsel

Cihazın kamera kurulumuna bakacak olursak arkada 3 adet sensörle karşılaşıyoruz. Cihaz 48MP çözünürlüğünde bir arka ana kamera kullanmasına ilaveten 2MP çözünürlüğünde siyahb&eyaz bir lens ve 2MP çözünürlüğünde bir makro sensör barındırıyor. Daha önce de bahsettiğimiz öz çekim kamerası ise 8MP çözünürlüğü ve f/2.0 diyafram açıklığına sahip. Cihazın arka tarafta bir parmak izi okuyucusu bulunuyor.

Bütün bunlara ilaveten 164,5 x 75,9 x 9,6mm boyutlarında ve 209g ağırlığında bulunan bu cihaz çift SIM kartı desteğine sahip. Bütün bunlara ilaveten cihazın 6,000mAh boyutunda 18W hızlı şarj destekli bir bataryayı da beraberinde götürdüğünü söylemeliyiz. Cihazın aynı zamanda 12,271RS karşılığında satışa çıkacağı bilgisine de ulaşmış bulunuyoruz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.