Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 27, 2021 22:23

OPPO Helal Olsun Dedirtti!

Çinli teknoloji devi OPPO dünyanın en büyük dördüncü akıllı telefon üreticisi unvanına erişti. Şirket pazar da büyümeye devam ediyor.
OPPO Helal Olsun Dedirtti!

Çinli akıllı telefon üreticilerinin başarısı listelere yansımaya devam ediyor. En güçlü Android telefona sahip olan Xiaomi şu sıralar paraya para demiyor. Akıllı telefon pazarın da Çinli şirketlerin rüzgarı eserken Apple ve Samsung’da yenilikleri ile liderliği kimseye kaptırmamaya çalışıyorlar. Samsung yayınladığı güncellemeleri le kullanıcılarını sürekli güncel tutmaya devam ederken Apple’da yeni iPhone serisi ile milyonlara ulaşmanın yollarını arayacak. Çinli şirketler arasında yer alan OPPO güzel bir haber ile gündeme bomba gibi düştü. Aslında bu gelişme biz TeknoBurada ekibini şaşırtmadı. Gelişmelere yakından göz atalım.

Bildiğiniz üzere şuan da akıllı telefon sektörünün lideri Samsung, ikinci ismi Apple ve üçüncü ismi ise Xiaomi firmasıdır. Bugün gelen haberler ile akıllı telefon dünyasının dördüncü ismi netleşti.

OPPO

OPPO

OPPO Dünyanın En Büyük Dördüncü Telefon Üreticisi

Şirket ilk telefon modelini 2008 yılında piyasaya sürmüştü. O zamandan günümüze kadar pek çok akıllı telefon modeli ile karşımıza çıkan şirket bir kaç yıldır ülkemizde de varlığını gösteriyor. Benzersiz telefonları ile rakiplerinden geri de kalmayan şirket, şimdi de büyük bir gelişme ile gündeme geldi. Şirket dünyanın en büyük dördüncü telefon markası oldu ve helal olsun dedirtti. Başarılı bir şekilde büyümeye devam eden ünlü şirket, paraya para demiyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.