Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 27, 2021 19:26

OnePlus TV Samsung Ve Xiaomi’yi Tahtından Edebilir!

Akıllı telefon üreticisi OnePlus televizyonları ile rakiplerini korkutacak. OnePlus TV Samsung ve Xiaomi'yi tahtından edebilir gibi görünüyor.
OnePlus TV Samsung Ve Xiaomi’yi Tahtından Edebilir!

Akıllı saat pazarında da adından söz ettirmeye hazırlanan şirket şimdi de televizyon modelleri ile karşımıza çıkıyor. Samsung ve Xiaomi gibi markalara rakip olacak olan şirket başarılı işlere imza atacak gibi görünüyor. Ülkemizde telefon modelleri ile yakından tanınan ünlü marka teknolojik anlam da kendisini geliştirmeye devam ediyor. Şirket kendisini geliştirirken de karşımıza yeni ürünler çıkartmayı ihmal etmiyor. OnePlus TV 1080p kamerası ile rakiplerini korkutacak. Televizyon modeli için yakın da Google Duo desteği de karşımıza çıkacak.

Kendine has televizyon modelleri üzerinde çalışan şirket, yaklaşan yeni televizyon modeli ile radarımıza takıldı. Yeni televizyonunda oldukça yüksek bir kamera kullanan ve kullanıcılara 4K televizyon izleme fırsatı sunacak olan cihaz rakipleri korkutacak.

OnePlus TV

OnePlus TV

OnePlus TV 1080p Kamera ve 4K Görüntü Kalitesi İle Gelecek

Geçtiğimiz günler de Y serisi yeni televizyon modellerini duyuran şirket, bu televizyonlar da 40 inçlik ekranlar kullandı. Bugün gelen bilgilere göre ünlü marka yakın da Hindistan üzerin de U1S TV dizisini sunacak. 4K çözünürlüğe sahip olacak olan bu televizyon da 1080p kamera yer alacak. Yeni televizyon 50, 55 ve 65 inç olmak üzere üç farklı varyantta karşımıza çıkacak. Maksimum 60Hz ekran yenileme hızına sahip olan televizyon serisi 33W güç çıkışına sahip. Dynaudio hoparlörlere sahip olan televizyon serisi yakın da tanıtılacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.