Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 27, 2021 13:57

OnePlus 7 Ve 7T İçin Sürpriz Güncelleme!

Akıllı telefon dünyasında sevilen modeller OnePlus 7 ve 7T için sürpriz bir güncelleme yayınlandı. Her zaman açık ekran özelliği geldi.
OnePlus 7 Ve 7T İçin Sürpriz Güncelleme!

Son dönemler de akıllı telefonlarına güncellemeler getiren OnePlus dikkatleri çekiyor. Birbirinden farklı akıllı telefon modelleri ile ülkemizde de oldukça sevilen şirket şu sıralar getirdiği güncellemeler ile adından söz ettiriyor. Kendine has akıllı saatler de üreten şirket, Apple Watch ile boy ölçüşemese de bu alanda iddialı yatırımlar gerçekleştirmeye devam edecek. Son zamanlar da sık sık güncelleme duyuruları ile haberlerimiz de yer alan şirket bugün de iki farklı telefon modeli için sürpriz bir güncelleme yayınladı. OnePlus 7 ve 7T modelleri için yayınlanan güncelleme beraberin de Mayıs 2021 güvenlik yamasını da karşımıza çıkarıyor.

Her zaman olduğu gibi gelen güncellemeler telefonları daha kararlı bir hale getiriyor. Güncellemeler pek çok kez yeni özellikler getirirken genelde de çeşitli hataları ortadan kaldırmak için yayınlanıyorlar. Belirtilen iki telefon için de durum tam olarak böyle denebilir. Hadi şu güncellemenin detaylarına bakalım.

OnePlus 7

OnePlus 7

OnePlus 7 Ve 7T İçin Sürpriz Güncelleme Yayınlandı

Bu sabah saatlerinde yayınlanan yeni güncelleme ile kullanıcılara çeşitli düzeltmeler ve optimizasyonlar sunuldu. Mayıs 2021 güvenlik yamasını da beraberin de getiren güncelleme çok sayıda hatayı gidererek telefon modellerini daha kararlı bir hale getirdi. Güncelleme cihaza her zaman açık ekran özelliğini de getirdi. Yani kullanıcılar dilerlerse telefonun ekranını açık tutarak saatlerce öyle kalmasını sağlayabilecekler. Özellikle borsayı takip eden kullanıcılar bu özelliği çok sevecek.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.