Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 27, 2021 15:55

Beats Studio Buds LeBron James ile Ortaya Çıktı

Apple'ın Beats markası altındaki yeni kulaklığı Beats Studio Buds tanıtılmadan LeBron James sayesinde ortaya çıktı. İşte tasarımı!
Beats Studio Buds LeBron James ile Ortaya Çıktı

Apple’ın geçtiğimiz haftalarda yayınladı iOS 14.6 ve tvOS 14.6’nın beta sürümlerinde Beats Studio Buds adında yeni bir kablosuz kulaklığın geleceği ortaya çıkmıştı. Henüz yeni kulaklıklarını duyurmayan Apple, muhtemelen 7 Haziran’daki WWDC 21 etkinliğini bekliyor. Ancak bir hafta beklemeye gerek yok. NBA’in ünlü yıldızı LeBron James Beats’in yeni kulaklıklarını bir güzel sızdırdı.

Beats Studio Buds LeBron James’in kulağında ortaya çıktı

Siyah, beyaz ve kırmızı renk seçenekleri ile gelecek olan Beats’in yeni kulaklıkları tomurcuk adı verilen bir tasarım ile gelecek. Kulağa direkt oturacak olan bu kulaklıkta muhtemelen ANC özelliği de yer alacak. AirPods’un en büyük alternatifi olması beklenen Beats’in yeni kulaklığının özellikleri henüz netlik kazanmadı. Ancak tahminlere göre bu kulaklık AirPods Pro ayarında olacak.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

LeBron James (@kingjames)’in paylaştığı bir gönderi

Apple bildiğiniz gibi Haziran ayında yüksek kaliteli ses özelliğini Apple Music’e getirecek. Ancak ne AirPods Pro ne de AirPods Max bile bu özelliği desteklemiyor. Beats’in bu kulaklığı da desteklemeyecek gibi görünüyor. Apple bir sürpriz yapıp ALAC kodek desteğini getirebilir. Şimdilik bu konu hakkında konuşmak için erken.

Fiyat konusunda Apple’ın yine 150 dolar ve üzerinde fiyat politikası izlemesi bekleniyor. Haziran ayında satışta olacak olan Beats’in yeni bass canavarı kulaklıkları bakalım AirPods Pro’nun yerini alabilecek mi?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.