Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 26, 2021 20:20

Samsung Galaxy M32 İçin Yeni Gelişmeler Var!

Haftalardır haberlerimizden eksik olmayan Samsung Galaxy M32 için destek sayfaları açılmaya başlandı. Lansman yakın gibi görünüyor.
Samsung Galaxy M32 İçin Yeni Gelişmeler Var!

Birbirinden farklı akıllı telefonları piyasaya sürmeye hazırlanan Samsung yeni gelişmelere imza atıyor. Yıl sonuna kadar 7 milyondan fazla katlanabilir telefonu piyasaya sürmeyi planlayan şirket oldukça iddialı görünüyor. Katlanabilir telefonlar da adeta bir öncü olacak olan şirket diğer bir yandan da OPPO ve Xiaomi gibi firmalara katlanabilir ekranlar üretiyor. Yakında Samsung Galaxy M32 isimli telefon modelini karşımıza çıkaracak olan şirket destek sayfalarını yayına almaya başladı. Önce Hindistan’da lansmana çıkacak olan telefon modeli milyonlarca satmayı hedefleyecek.

Uzun zamandır beklenen telefon modeli bünyesinde pek çok yeniliği barındıracak. Rakiplerine yeni telefon modeli ile de fark atacak olan şirket beklenen telefonu için destek sayfalarını yayına almaya başladı. Lansman yakın gibi görünüyor.

"<yoastmark

Samsung Galaxy M32 Destek Sayfaları Açıldı

Telefonun bazı özellikleri hakkında bilgi vererek ilerleyelim. Bünyesinde 6.000mAh kapasiteli bir bataryaya ev sahipliği yapacak olan cihaz, MediaTek Helio G80 SoC ile güç alacak. Android 11 OS çalıştıracak olan telefon 6.4 inç ekrana ve 64MP’lik birincil kameraya sahip olacak. 20MP selfie kamerası ile gelişmiş fotoğraflar çekmeye olanak tanıyacak olan telefon Bluetooth SIG ve Wi-Fi Allianca sertifikasyon web sitelerinde de görünmüştü. Şu sıralar destek sayfaları açılmaya başlanan telefonun Hindistan lansmanı yaklaşıyor gibi görünüyor. Lansman tarihi merakla beklenmeye devam ediliyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.