Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 26, 2021 15:57

OPPO Watch Free Spor Odaklı Bir Saat Olacak

Çinli akıllı telefon üreticisi OPPO yeni bir akıllı saat duyrumaya hazırlanıyor. Oppo Watch Free akıllı saatler yakında piyasaya çıkabilir.
OPPO Watch Free Spor Odaklı Bir Saat Olacak

Akıllı telefon pazarında Huawei’den boşalan yeri şu sıralar doldurmaya çalışan OPPO’dan yeni haberler var. Akıllı telefon işinden sonra akıllı saat işine de girecek olan şirket dikkatleri çekmeye devam ediyor. Çin’deki akıllı telefon satışları ile Xiaomi‘ye rakip olan şirket ülkemizde de oldukça popüler. Ülkemizde de birbirinden farklı telefon modellerini satmaya devam eden şirket yakında akıllı saatleri ile günlük hayatımızdaki önemini artıracak. İnternete düşen sızıntılar ile edindiğimiz bilgilere göre şirket yakın da akıllı saat modellerini karşımıza çıkarabilir.

Milyonlar şu sıralar Reno6’yı merakla beklemeye devam ederken şirketten yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Reno6’ya ek olarak bir telefon daha duyurabileceği iddia edilen marka, şimdi de akıllı saatler ile anılmaya başlandı.

"<yoastmark

Oppo Watch Free Geliyor

Çinli akıllı telefon üreticisi bu sabah saatlerin de AB’nin fikri mülkiyet ofisine “Oppo Watch Free” adı için yeni bir ticari marka başvurusunda bulundu. Dosya da ‘giyilebilir aktivite izleyici’, ‘kol saati’ ve ‘spor amaçlı kullanım saati’ olarak ifade edilen marka geçen yılın Mart ayında duyurulan Wear OS destekli OPPO Watch’un bir çeşidini karşımıza çıkarabilir. Şuan gelişmelere yön verecek farklı bir sızıntı yer almıyor. Ancak yeni akıllı saatlerin Watch’dan daha küçük bir yapı da karşımıza çıkması bekleniyor. Giriş seviyeli bir saat gelebilir.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.