Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 26, 2021 14:58

OnePlus Nord2 Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Akıllı telefon modelleri ile adından söz ettiren OnePlus yeni bir telefon ile gündemde. OnePlus Nord2 üçüncü çeyrekte çıkacak.
OnePlus Nord2 Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Farklı telefon modelleri ile pazardaki payını artırmaya devam eden OnePlus’dan yeni haberler var. Şirketin sevilen telefon serisi Nord’da yeni üye veya üyeler katılabilir. Şu sıralar pek çok akıllı telefon modeli korona virüsü nedeniyle piyasaya sürülemezken Hindistan’daki salgın da devam ediyor. iPhone 12 satışlarını da ciddi ölçüde etkileyen virüs Apple‘ın kasasını parayla doldurmasının önüne geçmedi. OnePlus şirketi de uzun süredir akıllı telefonları ile konuşuluyor. Son haftalar da telefon modellerine Nisan 2021 ve Mayıs 2021 güvenlik yamalarını getiren şirket şimdi de yeni bir telefon sızıntısı ile haberlerimiz de yer aldı. OnePlus Nord2 üçüncü çeyrekte yer aldı.

Nord serisi ile çok sevilen ve başarılı bir ivme kazanan şirket yeni bir telefon halefini karşımıza çıkarmaya çalışıyor gibi görünüyor. Bugün bazı sızıntılar ile radarımıza yakalanan telefon modeli hakkında edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaştık.

OnePlus Nord2

OnePlus Nord2

OnePlus Nord2 Üçüncü Çeyrekte Karşımıza Çıkacak

Şirket şu aralar İngiltere, Fransa ve Almanya gibi belirli AB ülkeleri için yeni bir kampanya üzerinde çalışıyor. Yeni kampanya da 9 serisi, 8T ve Nord gibi akıllı telefon alıcılarına ücretsiz Stadia Premium oyun denetleyicisi ve Chromecast Ultra paket hediye ediyor. Bu yönü ile şu sıralar beğenileri toplayan şirketin yeni bir de telefon modeli karşımıza çıkacak. Üçüncü çeyrekte lansmana çıkacağı internete sızdırılan telefonun yeni bir halef olacağı iddia ediliyor. Dimensity 1200 yonga seti ile donatılabileceği iddia edilen telefon modelin de 90Hz ekran yenileme hızına ek olarak 4.500mAH bataryanın olabileceği ifade ediliyor. Son olarak cihazın ön tarafında 32MP arka tarafında ise 50MP’lik kameranın olması bekleniyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.