Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 26, 2021 21:57

İşte Android 12 Emojileri!

İşte Android 12 Emojileri!

Merakla beklenen Android 12 işletim sistemi hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Yeni tasarlanan emojiler ortaya çıktı.

Şu sıralar beta olarak Samsung ve OPPO gibi pek çok telefon da kullanılan Android 12 lansmanı merakla beklenmeye devam ediliyor. Beta olarak karşımıza çıkan işletim sistemi pek çok yeniliğe sahip. Aylardır merak konusu olan ve hala ne zaman çıkış yapacağı bilinmeyen telefondan yeni haberler var. Bugüne kadar yaptığımız pek çok haber de yeni işletim sisteminin özelliklerinden detaylı olarak söz etmiştik. Bugün de radarımıza takılan işletim sisteminin emojilerine ulaştık. Oldukça hoş tasarlanan emojiler akıllı telefonlarımıza adeta farklı bir hava katacak gibi görünüyor.

Pek çok yeni özelliği beraberin de getirecek olan işletim sistemi herkesin ilgi odağı haline gelecek gibi görünüyor. Telefonları baştan aşağı değiştirecek olan güncelleme işlevsel özellikleri de beraberin de getirecek.

Android 12

Android 12

Android 12 Emojileri Ortaya Çıktı

Akıllı telefon dünyasının merakla beklediği işletim sistemi için geri sayım başladı. Birbirinden farklı özellikler ile adından söz ettirecek olan işletim sistemi iOS platformunda da çok kıskanılacak. Bugün kendine has emojilerle radarımıza takılan işletim sistemi merakla beklenmeye devam ediyor. Beta sürecinde pek çok yeniliği deneyimlememize izin vermeyen işletim sistemi yeni emojileri ile sohbetleri daha da keyifli bir hale getirecek. Kullanıcılar titizlikle hazırlanan emojiler ile daha keyifli zaman geçirecekler. Yeni detayların daha geniş bir şekilde açıklanması bekleniyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.