Akıllı Telefon Mayıs 25, 2021 10:23

Xiaomi Süper Şarj Cihazının Fiyatını Düşürdü!

Xiaomi süper hızlı şarj özelliğine sahip şarj standınının fiyatında indirime gidildi. 80 watt kablosuz, 120 watt kablolu hızlı şarj...
Xiaomi Süper Şarj Cihazının Fiyatını Düşürdü!

Xiaomi, amiral gemi telefonları Mi 11 Ultra ve Mi 11 Pro ile birlikte dikkat çeken bir de 80 watt kablosuz hızlı şarj desteği sunan bir şarj standı duyurdu. Xiaomi süper şarj özellikli bu cihazın içerisinde 120 watt hızlı şarj destekli bir adaptör koyarak cihazın satın alımını daha cazip hale getiriyor.

Qi standardını destekleyen akıllı telefonlarla uyumlu olan bu cihaz bir süredir Çin’de satışta ve Aliexpress üzerinden dünyaya da pazarlanıyor. Küresel kullanıcılar için 100 dolar fiyat biçilen cihazın fiyatı şu sıralar 70 dolar seviyene geriledi. Böyle bir cihaza ihtiyacınız varsa “Mi Kablosuz Şarj Standı Seti” listenize ekleyebilirsiniz.

Şarj cihazı, telefonlarda video izlerken olduğu gibi hem dikey hem de yatay olarak şarj edilmesini sağlayan çift bobinli bir tasarıma sahip. Şarj istasyonunda ısıyı dağıtmaya yardımcı olan kavisli bir kanal tasarım kullanılıyor.

Cihaz, ultra hızlı şarj modunu etkinleştirmek için özel bir düğme ile donatılmıştır ve aşırı gerilim, aşırı akım ve aşırı ısınma koruması gibi çeşitli güvenlik özellikleri unutulmuyor. Yabancı cisimleri vb. tespit etme işlevinin de kullanıldığı  kablosuz şarj cihazı, Qi standardını destekleyen akıllı telefonlarla uyumlu olduğunu hatırlatalım.

Xiaomi cephesinden en yüksek kablosuz hızlı şarj derecesine sahip telefonların 67 watt ile Mi 11 ve Mi 11 Ultra olduğunu belirtelim.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.