Mobil Mayıs 25, 2021 16:27

Redmi Note 10 Satışları İzdihama Neden Oldu!

Xiaomi'nin yeni amiral gemisi Redmi Note 10 Çin'de izdihama neden oldu. Daha satışlar başlamadan uzun kuyruklar oluştu.
Redmi Note 10 Satışları İzdihama Neden Oldu!

Daha önce yaptığımız pek çok haber de Redmi Note 10 telefon modelinden bahsetmiştik. Şu sıralar Çin’de lansmana çıkış yapmaya hazırlanan telefon modeli daha çıkmadan izdihama neden oldu. Milyonlarca satan Redmi serisinin en yeni üyesi olacak olan Note 10 performansı ve fiyatı ile yüz güldürecek. Şu sıralar ön siparişleri kabul edilen telefon modeli kısa süre içerisinde JD.com isimli site üzerinde 230.000’den fazla sipariş aldı. Serinin en iyi telefonlarını karşımıza çıkaran Note 10 serisi peynir ekmek gibi satacak.

NFC 3.0’ı da destekleyen olan telefon modeli 26 Mayıs’ta yani yarın piyasadaki yerini alacak. Ön siparişlere açılan telefon serisi bünyesinde 64MP’lik birincil kameraya ek olarak 5G teknolojisine de yer veriyor.

"<yoastmark

Redmi Note 10 Serisi İzdihama Neden Oldu

Piyasaya çıkmadan yüzbinlerce sipariş alan telefon modeli epey geniş kitlelere ulaşacak gibi görünüyor. Çin’in en büyük teknoloji şirketlerinden olan Xiaomi yeni amiral gemisi ile yine beklentilerin ötesini vadediyor. Yeni telefon serisinde MediaTek Dimensity 900 yonga setine yer veren şirket, yüksek performansı ile rakiplerine fark atacak. Farklı varyantlar ile karşımıza çıkacak olan seri bünyesinde Bluetooth 5.1 adaptörüne de yer verirken milyonlarca adet satmayı planlıyor. Son olarak telefonun kısa süre içerisinde milyonlara ulaşması bazı analistler tarafından tahmin ediliyor. Beklenen telefon serisi yarın lansmana çıkacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.