Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 25, 2021 15:56

OnePlus 9 Serisine Parası Yetmeyenler İki Yeni OnePlus Telefon Modeli Geliyor!

Önümüzdeki ay yani Haziran ayında iki yeni OnePlus akıllı telefon modeli karşımıza çıkacak. Telefonlar OnePlus Nord 2 ve Nord CE 5G olacak.
OnePlus 9 Serisine Parası Yetmeyenler İki Yeni OnePlus Telefon Modeli Geliyor!

Akıllı telefon pazarında aktif rol oynamaya başlayan OnePlus yeni detaylar ile gündeme gelmeye devam ediyor. Önümüzdeki ay iki farklı akıllı telefon modelini karşımıza çıkaracak olan şirket yine dikkatleri üzerine çekiyor. Geçtiğimiz haftalar da akıllı saatlerini piyasaya süren şirket son olarak akıllı telefonlarına Nisan 2021 ve Mayıs 2021 güvenlik yamalarını getirmişti. Şirket şimdi de yeni iki farklı akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. İlk olarak Hindistan’da lansmana çıkacak olan akıllı telefonlar hem tasarımları hem de performansları ile dikkatleri çekecek gibi görünüyor. Bu telefon modelleri OnePlus Nord 2 ve Nord CE 5G olacak.

İki farklı telefonun sızıntısı geldi. Hindistan’da piyasaya sürülecek olan akıllı telefonlar bugün internete sızdırıldı. Biz de detaylara ulaştık ve hemen sizlerle paylaştık.

"<yoastmark

OnePlus Nord 2 Ve Nord CE 5G Hindistan’da Piyasaya Sürülecek

Nord 2 MediaTek Dimensity 1200 SoC  işlemci ile karşımıza çıkacak. Kısa süre önce BIS sertifika web sitesin de görünen iki telefon modelinin lansmanı yakın gibi görünüyor. Haziran ayında iki farklı telefon modelini piyasaya süreceği belli olan şirket, muhtemelen bu iki telefonu karşımıza çıkaracak. 90Hz AMOLED ekran ile karşımıza çıkaracak olan telefonlar da 48MP kamera ile karşımıza çıkacak olan telefon modelleri 25.000 Rs yani 2.890 TL ile 30.000 Rs  3.470 TL arasında bir fiyat etiketine sahip olacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.