Mobil Mayıs 25, 2021 11:11

MediaMarkt Apple Günleri İndirimleri Başladı!

MediaMarkt Türkiye, teknolojiseverlerin dört gözle beklediği MediaMarkt Apple Günleri indirimlerini başlattı. İndirimlere göz atalım...
MediaMarkt Apple Günleri İndirimleri Başladı!

CLUB üyelerine özel “Apple Günleri” kapsamında MediaMarkt, 28 Mayıs Cuma sabahına kadar seçili Apple ürünlerde indirim başladı. MacBook’larda yüzde 10’a, iPad’lerde yüzde 7’ye, iPhone’larda yüzde 5’e, Apple Watch’larda yüzde 5’e ve Apple markalı aksesuarlarda yüzde 10’a varan indirimler uyguluyor.

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, yılın neredeyse tamamında teknolojiseverlere birçok kategoride özel indirimler sunarken gerçekleştirdiği Apple Günleri ile de Apple markalı birçok üründe indirim uyguluyor. MediaMarkt Türkiye’nin bugün başlattığı ve 28 Mayıs Cuma sabahına kadar sürdüreceği indirimler ile mağazalarından ve mediamarkt.com.tr’den alışveriş yapan MediaMarkt CLUB üyelerine seçili Apple markalı ürünlerde indirimler sağlanacak.

İndirimler kapsamında MediaMarkt’ta iPhone’lardan iPad’lere, Air ve Pro modelleri dahil olmak üzere Macbook’lardan Apple Watch’lara, kulaklıklara ve çeşitli aksesuarlara kadar birçok üründe indirim gerçekleştiriliyor. Seçili MacBook’lar yüzde 10’a, iPad’ler yüzde 7’ye, iPhone’lar yüzde 5’e, Apple Watch’la yüzde 5’e ve Apple markalı aksesuarlar ise yüzde 10’a varan indirimlerle satılıyor.

iPhone 12 mini indirimi dikkat çekmişti!

Apple’ın 9.999 TL’ye sattığı 64GB’lık iPhone 12 mini geçtiğimiz günlerde MediaMarkt internet sitesinde 7.999 TL’den satıldı. Bu indirimi gören çok sayıda kullanıcının kısa süre içerisinde stokları tükettiğini gördük.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.