Mayıs 25, 2021 11:55

Aktif Gürültü Engelleme Desteğine Sahip Redmi AirDots 3 Pro Geliyor!

Dünya da milyonlarca satan Redmi serisi şimdi de kulaklık modeli ile karşımıza çıkıyor. Redmi AirDots 3 Pro yarın lansmana çıkacak.
Aktif Gürültü Engelleme Desteğine Sahip Redmi AirDots 3 Pro Geliyor!

Dünya da 200 milyondan fazla akıllı telefon satan Redmi serisinden yeni haberler geliyor. Ülkemiz de ve dünya da epey bilinen telefon markası Xiaomi’nin alt markalarından bir tanesi olarak karşımıza çıktı. Sık sık haberlerimiz de yer alan serinin Note 9 Pro modeli 45 milyon adet satış rakamlarını geride bıraktı. Oldukça sevilen ve başarılı bir telefon serisi olan Redmi şimdi de yeni bir kulaklık modelini karşımıza çıkaracak. 2021’in yarısına doğru ilerlediğimiz şu günler de Redmi AirDots 3 Pro kulaklığın duyurulması için start verildi.

Geçtiğimiz hafta yaptığımız haberler de Xiaomi markasının yeni bir kulaklık modeli üzerinde çalıştığından söz etmiştik. Nihayet beklenen oldu ve yeni kulaklığın tanıtılacağı tarih duyuruldu. Biz de bu haberimiz de detaylı olarak bu kulaklık modelinden söz ettik.

"<yoastmark

Redmi AirDots 3 Pro Yarın Tanıtılıyor

26 Mayıs yani yarın yeni Note 10 serisi Çin pazarına giriş yapacak. Yeni Note 10 serisi ile birlikte kullanıcılara bir de kulaklık modeli tanıtılacak. Aktif gürültü engelleme desteğine sahip olan kulaklık modeli tasarımı ile de beğenileri toplayacak. Şirketin aktif gürültü önleme desteğiyle gelen ilk kablosuz kulaklık modeli olacak olan AirDots 3 Pro amiral gemisi sınıfında yer alacak. 26 Mayıs’ta mermiyi namluya sürecek olan Xiaomi birbirinden ürünlerini tanıtacak. Yeni kablosuz kulaklık modelinin fiyatını da unutmadan belirtelim. Bildiğiniz üzere AirDots 3 199 Çin yuanı olarak karşımıza çıkmıştı. AirDots 3 Pro’nun ise 299 ile 399 Çin yuanı arasında olması bekleniyor. Son olarak kulaklık modeli beyaz, siyah ve pembe olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip olacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.