Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 24, 2021 15:37

Samsung iPhone 12 Pro Max İçin Harekete Geçti!

Güney Koreli Samsung şirketi kullanıcıların iPhone 12 Pro Max yerine neden Galaxy S21 Ultra almaları gerektiğini reklamla anlattı.
Samsung iPhone 12 Pro Max İçin Harekete Geçti!

Gün geçmiyor ki akıllı telefon pazarında yeni bir detay daha karşımıza çıkmasın. 2021 yılının başından bu yana hem yeni güncellemeleri hem de yeni telefonları ile gündeme gelen Samsung yine yeri yerinden oynattı. Oldukça çarpıcı bir reklam ile gündeme gelen şirket yine Apple’a savaş açtı. Bildiğiniz üzere Apple 2020’nin dördüncü çeyreğinde akıllı telefon pazarının liderliğini elde etmişti. 2021’in ilk çeyreğinde de Samsung liderliği geri almıştı. Samsung kullanıcıların neden iPhone 12 Pro Max yerine Galaxy S21 Ultra almaları gerektiğini bir reklam filmi ile gösterdi.

Pazarda rekabet her geçen gün artmaya devam ederken Güney Koreli teknoloji devi de rahat durmuyor. Şirket rakibi Apple için adeta karalama niteliğinde bir reklam filmine imza attı. Bakalım daha neler göreceğiz.

"<yoastmark

Samsung Neden iPhone 12 Pro Max Yerine Galaxy S21 Ultra Almamızı Anlattı

Edindiğimiz bilgilere göre Samsung bazı tv kanallarında verdiği reklamlar da kullanıcılara neden iPhone 12 Pro Max yerine S21 Ultra akıllı telefonu satın almayı anlattı. ABD’de en iyi kamera performansının kendilerinde olduğunu iddia eden Samsung, kullanıcıların iPhone 12 Pro Max’i tercih etmemelerini reklamlar vasıtasıyla anlattı. Kendi amiral gemisi ile kullanıcılara 108MP kamera çözünürlüğü sunan şirket, iPhone 12 Pro Max’e ek olarak daha iyi fotoğraflar ve videolar çekebileceklerini belirtti. Reklamları aşağıdan izleyebilir ve kararı siz verebilirsiniz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.