Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 24, 2021 18:24

Samsung Galaxy M32 Adım Adım Geliyor!

Güney Koreli teknoloji devinin yeni telefonu Samsung Galaxy M32 lansmana çıkmaya hazırlanırken yeni bir sertifika aldı. İşte detaylar.
Samsung Galaxy M32 Adım Adım Geliyor!

Birbirinden farklı gelişmeler ile gündeme gelmeye devam eden Samsung yine bir akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Son dönemler de onlarca farklı akıllı telefonunu piyasaya süren şirket, şimdi de Galaxy M32 modelini gündeme getiriyor. Geçtiğimiz aylar da hakkında epey yazıp çizdiğimiz telefon modeli piyasaya sürülmeye hazırlanılıyor. MediaTek Heli0 G80 işlemci ile karşımıza çıkacak olan akıllı telefon Android 11 OS ve 6GB RAM desteğine de sahip olacak. Android 11 işletim sistemi ile çeşitli yenilikleri karşımıza çıkaracak olan telefon bugün yeni bir sertifika aldı.

Lansmana çıkmadan günler önce yeni bir sertifika daha alan telefon kullanıcılarına sorunsuz bir Wi-Fi Alliance kullanımı sunuyor. Yani kullanıcılar bağlantı kopması ve bağlantı sorunu yaşamadan Wi-Fi bağlantısını kullanabilecekler.

Galaxy M32

Galaxy M32

Galaxy M32 Yeni Bir Sertifika Aldı

SM-M325FV/DS ile Wi-Fi Alliance sertifikasını ile gündeme gelen telefon modeli bünyesinde 2Ghz ve 5Ghz frekanslarına da olanak tanıyacak. Android 11 işletim sistemi ile çalışacak olan telefon, daha önce de BIS ve Bluetooth sertifikaları alan telefon modeli resmi lansmanını hala paylaşmadı. Ancak sertifikaları ile gündeme gelen akıllı telefonun yakında piyasadaki yerini alması beklenirken yeni detaylar da karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bünyesinde 6.000mAh bataryaya ev sahipliği yapacak olan telefon, 15W hızlı şarjı da destekleyecek. MediaTek Helio G80’den güç alacak olan telefon da 5G teknolojisinin de yer alacağı biliniyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.