Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 24, 2021 22:25

MIUI 12.5 Güncellemesi Bir Telefon İçin Daha Yayınlandı!

Xiaomi akıllı telefonlarına güncellemeler getirmeye devam ediyor. Redmi Note 9 Pro 5G için MIUI 12.5 güncellemesi yayınlandı.
MIUI 12.5 Güncellemesi Bir Telefon İçin Daha Yayınlandı!

Şu sıralar akıllı telefonlara Mayıs 2021 ve Nisan 2021 güvenlik yamaları gelmeye devam ediyor. Bu yılın başından bu yana güncelleme konusunda iddiasını kaybetmeyen Samsung şirketi başarılı işlere imza atıyor. Rakipleri karşısında boş durmayan Xiaomi de Samsung’u ensesinden takip etmeye devam ediyor. Pek çok akıllı telefon modeli için güvenlik yamalarını yayınlamaya devam eden şirket öte yandan da MIUI 12.5 güncellemesini dağıtmaya devam ediyor. Telefon modellerinde yer alan MIUI 12.6 işletim sistemi gün geçtikçe daha geniş kitleler ile buluşmaya devam ediyor.

Çinli teknoloji devi güncellemelerine kaldığı yerden devam ediyor. Note 9 Pro kullanıcıları için de bir dizi yeniliği getiren güncellemeyi yayına alan şirket bu sabah saatlerin de güncellemenin duyurusunu bizlerle paylaştı. Radarıma yakalanan bu detayı hemen sizlere ulaştırmak için kolları sıvadık.

"<yoastmark

Redmi Note 9 Pro 5G MIUI 12.5 Müjdesi 

Kasım 2020’nin sonların da Android 10 tabanlı MIUI 12 ile piyasaya sürülen Note 9 Pro şimdi de MIUI 12.5 ile hayat bulunuyor. Lansmanından aylar sonra Android 11 tabanlı MIUI 12 güncellemesi alan telefon daha güzel bir görünüme kavuşurken pek çok yeniliği de kullanıcılarına deneyimleme fırsatı sunuyor. V12.5.2.0.RJSCNXM sürüm numarası ile yayınlanan güncellemenin dosya boyutu hakkında bilgi verilmedi. Ancak güncellemenin şuan da kararlı beta aşamasında olduğu ve kullanıcılara bu şekilde sunulduğu ifade edildi. Dünya çapında 200 milyondan fazla satan Redmi serisi güçlenmeye devam ediyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.