Mobil Mayıs 24, 2021 15:57

Redmi Note 10 Serisi Hakkında Yeni Bilgiler Var!

Xiaomi hakkında gelişmeler gelmeye devam ediyor. Bugün Redmi Note 10 serisi hakkında çarpıcı detaylar gün yüzüne çıktı. NFC 3.0 duyuruldu.
Redmi Note 10 Serisi Hakkında Yeni Bilgiler Var!

Çinli teknoloji devi Xiaomi birbirinden güzel telefonlar üzerinde çalışmaya devam ediyor. 2021 yılında onlarca farklı telefon modeli ile ciddi bir büyüme gösteren şirket başarılı gidişatına da devam ediyor. Ülkemizde de popüler bir konumda yer alan şirket hem ucuz hem de yüksek performanslı telefonlar sunmaya devam ediyor. Şirketin sıradaki telefon serilerinden bir tanesi olan Redmi Note 10 serisi hakkında bugün yeni bilgiler gün yüzüne çıktı. Biz de bu haberimiz de bu detaylardan söz ettik ve gelişmelere şöyle bir göz attık.

Black Shark 4 akıllı telefon modeli ile en güçlü Android telefona sahip olma unvanını elde eden Xiaomi yeni telefon serisi üzerinde çalışmaya devam ediyor. Redmi serisi ile 200 milyon adet satışını aylar önce geride bırakan şirket son olarak Redmi Note 9 ile de 45 milyon adet satışı geride bırakmayı başarmıştı.

"<yoastmark

Redmi Note 10 Serisi NFC 3.0’ı Destekleyecek

Note 10 serisi 26 Mayıs’ta resmi olarak tanıtacak olan Xiaomi şirketi yeni seri ile yeni özellikleri de karşımıza çıkaracak. En iyi NFC işlevselliğine de sahip olacak olan yeni akıllı telefon serisi yonga seti bakımından da eşsiz olacak. NFC özelliğini yonga setine derinlemesine uyarlayacak olan şirket telefonun da NFC 3.0’ı kullanacak. 26 Mayıs’ta tanıtımı takip ediyor ve detayları haberlerimiz de paylaşmaya devam ediyor olacağız.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.