Mobil Mayıs 24, 2021 14:58

Rakipleri Emmi Gibi Oturuyor, Redmi 50 MP Kamera…

Xiaomi'nin alt markası Redmi yine yapacağını yapıyor. Yakında Redmi 50 MP kameralı yeni bir telefonuyla bomba gibi gelecek.
Rakipleri Emmi Gibi Oturuyor, Redmi 50 MP Kamera…

Çeşitli sızıntı kaynaklarının bildirdiğine göre Çinli Xiaomi’nin çok güçlü bir çoklu modül kamera ile donatılmış orta sınıf bir akıllı telefon Redmi’yi piyasaya sürmeye hazırlandığını bildirdi. Görünüşe göre cihaz bu yaz piyasaya sürülecek. Yeni Redmi 50 MP ön kamerasıyla dikkatleri üzerine çekecek.

Yeni ve dinamik arkadaşın adı henüz açıklanmadı. Xiaomi şimdilik gizem yapmayı tercih ediyor. Note 10 ailesine ait olmayacağı belirtilen telefon Note 10 Pro’ya aşırı benziyor. 2021 yılı içinde mi piyasaya sürülecek, yoksa bir yıl daha bekleyecek miyiz henüz bilmiyoruz.

Ön kamera, Xiaomi Mi 10 Ultra’ya benzer şekilde 1/1.12 inçlik bir Samsung ISOCELL GN2 sensörüyle gelebilir. Adı geçen sensör, Dual Pixel Pro hızlı otomatik faz odaklama teknolojisine sahiptir. Ayrıca muhtemelen, yeni telefonun kamera kurulumu ayrıca geniş açılı optik (123 derece) ve maksimum f / 2.4 diyafram açıklığına sahip 13 MP bir ultra geniş açılı kamera, 50x zoom özelliğine sahip 8 MP bir kamera ve bir LED flaş içerecek. Şimdilik belli değil ancak 5 MP makro kameraya da sahip olması bekleniyor. Amiral gemisi kamera özellikleriyle gelecek olan telefonun diğer özellikleri hakkında şimdilik bilgi mevcut değil. İlerleyen zamanlarda bu konuda sızıntılar oldukça siz değerli okuyucularımızla paylaşmaya devam edeceğiz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.